گوی یخی

کاربرد گوی یخی (آیس گلوب)

کاربرد گوی یخی : برای زیباتر دیده شدن و زیبا ماندن حتما نیاز نیست سراغ روش های تهاجمی برویم و یا دارو درمانی را تجربه کنیم. امروز روش های غیر تهاجمی
موثرتر از روش های تهاجمی نیز وجود دارند و جالب است بدانیدکه بیشتر متخصصین نیز مصرف این ابزارهای غیرتهاجمی را بیشتر توصیه می کنند.

به خصوص اگر شما نسبت به استفاده ابزارهای جوانسازی و ترمیم پوست تهاجمی دچار حساسیت هستید و نمی توانید درد ناشی از حرارت،
خراش و زخم های سطحی روش هایی همچون لیزر،میکروبیلدینگ و میکرونیدلینگ و یا ابزارهای دستی همچون درمارولر را تحمل کنید. بهترین راه این است
که روش های غیر تهاجمی و جدید را امتحان کنید.

کاربرد گوی یخی در رفع مشکلات سطحی بدون درد و زخم :

چه بسا در خیلی از موارد پو ست تنها مشکلاتی سطحی دارد و احتیاجی به تحریک پوست نیست بنابراین می توانید با استفاده از ابزارهای کلینیکی و خانگی که کاملا غیر تهاجمی،
بدون درد و التهاب هستند این مشکلات پوستی را ازبین ببرید. البته ابزارهای جدید که بدون کوچک ترین درد و تحریک پوستی کاربرد دارند. استفاده های درمانی و زیبایی فراوانی نیز دارند
که در این قسمت به یکی از این ابزارها و کاربرد هایش اشاره خواهیم کرد. یس گلوب یا گوی یخی یکی از وسیله های بسیار کاربردی برای جوانسازی پوست، پاکسازی پوست و
وسیله مکمل برای تسریع روند بهبود پوست در دوره نقاهت پس از روش های تهاجمی می باشد.

آیس گلوب :

آیس گلوب گوی یخی یا ماساژور سرد یکی از ابزارهای جدید و بسیار کاربردی برای ماساژ دادن گردن،صورت و زیر چشم ها محسوب می شود.
آیس گلوب با اینکه ساختار بسیار ساده ای دارد. اما به جهت غیر تهاجمی بودن،بدون درد و التهاب بودن و در نهایت زودتر به نتیجه رسیدن بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

انواع آیس گلوب:

به صورت کلی آیس گلوب ها به دو صورت تولید و مورد مصرف قرار می گیرند:

  • در فریزر نگهداری می شود و به صورت منجمد مورد استفاده قرار می گیرد.
  • احتیاجی به فریز کردن ندارد و در یخچال نگهداری می شود.
  • باید در دمای 0 درجه فریزر منجمد شود پیش از مصرف.
  • باید در دمای 6 درجه یخچال خنک شود پیش از مصرف.

در چه مواردی از آیس گلوب استفاده می کنند؟

گوی یخی یوکی همان طور که اشاره کردیم برخلاف درمارولر هیچ گونه زخم عمقی و سطحی روی پوست ایجاد نمی کند. اما تعجب می کنید اگر بگوییم این وسیله ساده می تواند همچون درمارولر و دیگر روش های تهاجمی موثر واقع شود. می توانید با استفاده از آیس رولر به خیلی از مشکلات پوستی همچون لکه های ناشی از جوش، تغییر رنگدانه های پوست در اثر تابش نور خورشید
رفع چین و چروک های ریز صورت پایان دهیم. در ضمن استفاده از آیس گلوب به اکسیژنه کردن پوست، افزایش گردش خون در پوست. و در نتیجه تحریک سلول های کلاژن ساز نیز کمک می کند.

درمان بیماری ها با آیس گلوب:

در ابتدا آیس گلوب تنها جنبه درمان پوست و جوانسازی داشت اما رفته رفته به مزایای آن افزوده شد.
از آنجا که این وسیله خاصیت خنک کنندگی دارد بنابراین می تواند برای درمان برخی بیماری ها نیز موثر واقع شود:

درمان تب: اگر دچار تب شدید می توانید با ماساژ پیشانی بوسیله آیس گلوب از التهاب و حرارت ناشی از تب بکاهید.
درمان میگرن: یکی دیگر از کاربردهای درمانی آیس گلوب برای مواقعی است که دچار دردهای میگرنی می شویم. این وسیله با تاثیر مستقیم بر اعصاب و فریز کردن عضلات صورت می تواند به عنوان یک تسکین دهنده درد عمل کند.

فواید گوی یخی

  • ارائه یک فینیشینگ لمسی سرد در پایان درمان های فیشیال
  • درمان عالی سینوس، پف دور چشم، سردرد و میگرن.
  • سفت سازی پوست و از بین بردن خطوط ریز.
  • تحریک عصب ها و تمرین عضلات چهره.
  • تسکین پوست پس از درمان آکنه.
  • کاهش اندازه منافذ بزرگ.

کاربرد های زیبایی آیس گلوب

گوی یخی و درمان چین و چروک:

هیچکس از دیدن چین و چروک روی پوست خود خوشحال نمی شود. به خصوص بانوان با ظهور اولین چین و چروک ها در پوست ابراز ناراحتی می کنند.اما می توانید با آیس گلوب جلوی روندی رو به رشد چین و چروک ها را بگیرید.صورت را با آیس گلوب ماساژ دهید و بافت های صورت را به حالت فریز درآورید، در این حالت پوست خاصیت لیفت خود را حفظ می کند و در ضمن چین و چروک های ریز هم ازبین می روند.

گوی یخی و رفع افتادگی گونه:

افتادگی گونه یکی از تغییرات پوست است هنگامی که پوست خاصیت الاستینه و ارتجاعی خود را از دست می دهد. بنابراین استحکام و کشسانی خود را از دست داده و به سوی پایین افت می کند. با استفاده از آیس گلوب و ماساژ روبه بالای صورت با این وسیله می توانید حالت گونه های خود را حفظ کنید و جوان به نظر برسید.

پوستی روشن با گوی یخی:

یکی از فواید ماساژ صورت با گوی یخی یوکی بیوتی این است که جریان خون را در پوست بهبود می بخشد. بنابراین با خونرسانی کافی به پوست صورت روشن تر و درخشان تر به نظر می رسد.

کاهش التهابات پس از میکرونیدلینگ با گوی یخی:

همان طور که می دانید میکرونیدلینگ یکی از روش های تهاجمی جوانسازی پوست بشمار می رود. و همراه با هیالورونیک اسید سبب بازگشت جوانی به صورت می شود.
اما این روش التهاب و سوزش هم به همراه دارد . می توانید بعد از انجام جوان سازی با استفاده از آیس گلوب این التهاب را کم کنید.

صورت بدون جوش و چربی:

اگر پوستتان خیلی چرب است مستعد جوش و آکنه است. استفاده از آیس گلوب را در فهرست مراقبت های روزانه پوستتان بگنجانید.
با استفاده از آیس گلوب منافذ باز پوست را می بندید. و جلوی انباشته شدن و اکسید شدن چربی ها را می گیرید. در نتیجه هرگز دچار جوش و آکنه نخواهید شد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.3]