فروش تیرکمدون برای پیلینگ صورت

پیلینگ صورت با تیرکمدون :حتما شما هم از دیدن انواع جوش، آکنه و بخصوص لک های صورت و انواع مشکلات پوستی بسیار احساس بدی دارید. برای اینکه شفافیت و سلامت پوستتان را حفظ کنید از چه روش هایی استفاده می کنید؟ آیا به پیلینگ صورت با تیر کمدون فکر کرده‌اید؟

انواع جوش خواه ناخواه گاهی خود را روی پوستمان نشان می دهند. در مواقعی که پوست مستعد جوش و کمدون است لایه برداری توصیه می شود. اما اینکه از کدام روش لایه برداری استفاده کنیم هم اهمیت دارد. اگر نمی خواهید بعد از تخلیه کمدون ها و حذف جوش ها از روی صورت پوستتان از زیبایی اش کاسته شود بهتر است پیش از انجام لایه برداری صورت به روش انجام آن و ابزار مورد استفاده در آن نیز توجه داشته باشید.

تیرکمدون برای پیلینگ صورت

پیلینگ صورت با تیر کمدون یکی از روش های موثر در ازبین بردن انواع جوش و بویژه کمدون است در این مقاله همراه ما باشید تا با کاربردهای این ابزار به ظاهر ساده آشنا شوید:

پیلینگ صورت

در ابتدا خوب است بدانید که پیلینگ همان لایه برداریست اما به صورت سطحی و با روش های متفاوت، شیمیایی، مواد طبیعی و یا ابزاری که تیر کمدون یکی از ابزارهای انجام پیلینگ صورت بشمار می‌رود. شما با استفاده از روش پیلینگ صورت با تیر کمدون می توانید از شر کمدون ها همان جوش های سر باز که از چربی و ملانین اشباع شده اند خلاص شوید و وضعیت پوستتان را بهبود ببخشید. در ادامه بیشتر از کاربردهای تیر کمدون در پیلینگ صورت خواهیم گفت.

پیلینگ صورت

پیلینگ صورت با تیرکمدون و رفع جوش سرسیاه

  • از جمله کاربردهای فوق العاده تیر کمدون حذف و تخلیه موثر جوش های سرسیاه است. بسیاری از جوش های سرسیاه حاوی موهای زیر پوستی نیز هستند که خارج کردن آن ها با تیر کمدون از بروز التهاب و عفونت در محل جوش جلوگیری می کند.
  • تیرهای کمدون همگی از جنس استیل هستند و هیچگونه خطری برای پوست به لحاظ عفونی ایجاد نمی کنند. این وسیله بصورت یک قلم دو سر است که از سری نوک تیز آن برای ایجاد خراش روی جوش و کمدون و از سری دیگر آن برای فشار وارد کردن و تخلیه کمدون و جوش سرسیاه استفاده می کنیم.
  • اگر موهای زیر پوستی داشته باشید می توانید با استفاده از سری نوک تیز به راحتی آن ها را خارج کنید.
  • از جمله مزایای تخلیه کمدون و جوش با استفاده از تیر کمدون این است که جوش را کاملا تخلیه می کند و پس از بهبود آن جای جوش باقی نمی ماند.
  • برای اینکه احتمال بروز عفونت و التهاب ناشی از استفاده تیر کمدون را به صفر برسانید حتما قبل و بعد از استفاده آن را داخل الکل ضدعفونی نمایید.
  • از ابزار و تیر های کمدون می توانید برای پیلینگ صورت در منزل نیز استفاده کنید البته بهتر است که احتیاط را در این مورد از یاد نبرید.

خارج کردن کمدون پوست

یکی از فواید استفاده از تیرکمدون این است که پس از بهبود پوست هیچگونه لکه و جای زخمی روی پوست باقی نمی ماند مشکلی شایع که معمولا پس از تخلیه انواع کمدون ها و بخصوص جوش های سرسیاه بوجود می آید.

یکی از عوارض بروز جوش های سرسیاه و یا کمدون تیره شدن پوست و کاسته شدن از زیبایی و جوانی صورت است. چرا که کمدون ها کاملا سرباز هستند و چون چربی انباشته شده در این منافذ با هوا در تماس هستند اکسید و تیره می شوند، بنابراین پوست شفافیت خود را به تدریج از دست می دهد و بسیار چرب می‌شود.

از آنجایی که این جوش ها حالتی خشک دارند می توانید با استفاده از تیرکمدون مخصوص پیلینگ صورت آن ها را از سطح پوست خارج کنید. ممکن است پس از انجام پیلینگ صورت منافذ جای جوش خالی به نظر برسد اما به دلیل اینکه تیر کمدون هیچ آسیبی به پوست نمی رساند خیلی زود منافذ بسته می شود و پوستتان به حالت عادی برمیگردد.

خارج کردن جوش های سرسفید بدون جای زخم

یکی از مشکلات بعد از تخلیه جوش های سرسفید لکه ای است که پس از بهبود پوست برجای می‌ماند چرا که جوش های سرسفید سربسته هستند و برای حذفشان باید پوست را خراش بدهیم. اما با استفاده از تیرکمدون و پیلینگ صورت با این وسیله دیگر نیازی نیست نگران لکه های پوستی باشید. سری نوک تیز تیرکمدون این امکان را به شما می دهد که دقیقا روی جوش سرسفید را باز کنید و با کمترین جراحت چربی و چرک داخل آن را تخلیه کنید و پس از بهبود نیز روی پوست خبری از جای جوش نباشد.

انواع کمدون

انواع کمدون که می توانید با پیلینگ درمان کنید:

  • کمدون ذره بینی: این کمدون ها با چشم غیر مسلح مشاهده نمی شوند اما چون تعدادشان زیاد است ظاهر پوست را تغییر می دهند شما می توانید با استفاده از تیر کمدون این جوش را بدون ایجاد زخم از روی پوست حذف کنید.
  • کمدون بسته: کمدون های بسته همان جوش‌های سرسفید هستند. سطح آنها بسته است و برای کاهش لکه های ناشی از آن بهتر است برای تخلیه از تیر کمدون استفاده کنید.
  • کمدون باز: کمدون های باز شامل جوش های سرسیاه، جوش های اشباع شده و از چربی پوست و جوش های حاوی موی زیر پوستی هستند. می توانید با تیرکمدون و فشار سطحی روی پوست این جوش ها را از داخل پوست خارج کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]