فواید درمارولر

درمارولر چیست؟

قبل از شرح دادن فواید درمارولر با درمارولر اشنا شویم
درمارولر در نگاه اول یک دستگاهی است که در ظاهر ب شکل تیغ میباشد سر آن یک غلتک گذاشته شده است بر روی غلتک مذکور سوزن های ریز بسیار وجود دارد. وقتی دستگاه را بر روی پوست صورت،میکشیم سوراخ های ریزیبه وجود می اورد . هدف این روش این است که از طریق این سوزن ها و سوراخ های ایجاد شده، محصولات مراقبتی پوست و کرم های بهداشتی راحت تر به عمق پوست نفوذ کنند. اندازه سوزن ها در این روش جوان سازی پوست بین ۲ دهم تا ۲ میلی متر قابل تغییر میباشد.
از این روش میتوانیم برای هموار سازی پوست، از بین رفتن لکه های پوستی، حذف جای آکنه، جوش و ترک های ناشی از بارداری استفاده کنیم.
قبل از استفاده از این روش درمانی نیاز است که با پزشک معالج خود مشورت کنید
زیرا افرادی که بیماری های انعقاد خون و یا دیابت مبتلا هستند نباید از این روش جوانسازی پوست استفاده کنند.
همچنین درمارولر برای افرادی که بر روی پوست ها جای زخم،
جوش و آکنه وجود دارد که هنوز درمان نشده اند، چنانچه از این روش استفاده کنند امکان دارد دچار التهاب پوستی شوند.

فواید استفاده از درمارولر:

درمان و رفع لکه‌های پوستی.درمان ترک‌ها و خطوط ناشی از بارداری و چاقی.بهبود فرو رفتگی‌ها و نا همواری‌های پوست در اثر زخم، آبله و …یک دست کردن پوست و کاهش منافذ از فواید درمارولر میباشد.
استفاده منظم از درمارولر باعث می شود که  چین و چروک های پوست صورتتان کاهش یابد این روش باعث جوانسازی پوست و همچنان ضخامت پوست بیشتر و مقاوم تر میشود.از بین بردن جای جوش، آکنه و اسکار.روشن شدن و ایجاد شفافیت در پوست یکی دیگر از فواید های درمارولر میباشد. درمارولر باعث میشود پوست مواد مغذی و سرم های تغذیه ای را بهتر جذب خود کند

جهت خرید درمارولر کیلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]