فواید درمارولر

درمارولر چیست؟

قبل از شرح دادن فواید درمارولر با درمارولر اشنا شویم
درمارولر در نگاه اول یک دستگاهی است که در ظاهر ب شکل تیغ می باشد. سر آن یک غلتک گذاشته شده است بر روی غلتک مذکور سوزن های ریز بسیار وجود دارد. وقتی دستگاه را بر روی پوست صورت، می کشیم سوراخ های ریزیبه وجود می اورد . هدف این روش این است که از طریق این سوزن ها و سوراخ های ایجاد شده، محصولات مراقبتی پوست و کرم های بهداشتی راحت تر به عمق پوست نفوذ کنند. اندازه سوزن ها در این روش جوان سازی پوست بین ۲ دهم تا ۲ میلی متر قابل تغییر می باشد. مثل درمارولر 0.5 و درمارولر 0.75
از این روش می توانیم برای هموار سازی پو ست، از بین رفتن لکه های پوستی، حذف جای آکنه، جوش و ترک های ناشی از بارداری استفاده کنیم.

قبل از استفاده از این روش درمانی نیاز است که با پزشک معالج خود مشورت کنید زیرا افرادی که بیماری های انعقاد خون و یا دیابت مبتلا هستند نباید از این روش جوانسازی پوست استفاده کنند.
همچنین درمارولر برای افرادی که بر روی پوست ها جای زخم، جوش و آکنه وجود دارد که هنوز درمان نشده اند.  چنانچه از این روش استفاده کنند امکان دارد دچار التهاب پوستی شوند.

فواید استفاده:

  1. درمان و رفع لکه‌های پوستی. درمان ترک‌ها و خطوط ناشی از بارداری و چاقی. بهبود فرو رفتگی‌ها و نا همواری‌های پوست در اثر زخم، آبله و …یک دست کردن پوست و کاهش منافذ از فواید درمارولر می باشد.
  2. استفاده منظم از درمارولر باعث می شود که  چین و چروک های پوست صورتتان کاهش یابد این روش باعث جوانسازی پوست و همچنان ضخامت پوست بیشتر و مقاوم تر می شود. از بین بردن جای جوش، آکنه و اسکار.روشن شدن و ایجاد شفافیت در پوست یکی دیگر از فواید های درمارولر می باشد. درمارولر باعث می شود پوست مواد مغذی و سرم های تغذیه ای را بهتر جذب خود کند.
  3. اشعه های خورشید به طور مداوم به پوست ما آسیب وارد می کند. و می تواند قسمت های آسیب دیده پوست را با تحریک کلاژن بازیابی کند. و این وسیله باعث می شود که پوست سریعا درمان شود.
  4. ممکن است بعضی از درمارولرها، التهابات پوستی، خشکی یا زبری پوست و قرمزی آن را بهبود یابد.
  5. زخم ها و مشکلات پوستی را هم می توان با استفاده از درمارولر درمان کرد. که الاستین و کلاژن موجود در پوست را تحریک کند.

روش استفاده از درمارولر و پوست

اولین کاری که باید انجام دهید، ضد عفونی کردن سوزن ها و صورت می باشد. صورت را با یک شوینده ملایم و غیر اسیدی شستشو دهید و پس از آن بسته به سطح تحمل شما از لحاظ درد و سایز سوزن، می توانید از کرم های بی حس کننده روی صورت استفاده کنید که قرار است دستگاه روی آن غلط داده شود.

اولین رولی که دستکاه به صورت رفت و برگشتی روی پوست حرکت می کند باید به صورت عمودی باشد. که تقریبا این کار 6 تا 8 بار انجام می شود و این کار را باید تا جایی انجام دهید که کل پوست پوشش داده شود. و هنگامی که کار به اتمام رسید، به نقطه اول برمی گردیم و ابزار را روشن کرده و مجدد در جهت عمودی روی پوست غلط می دهیم. توجه داشته باشید حتما این دستگاه را روی تمام قسمت های پوست کشیده شود.جهت خرید درمارولر کیلیک کنید

خطرات احتمالی استفاده از درمارولر

  1. به اشتراک گذاشتن درمارولر می تواند دلیلی برای عفونت باشد. اگر کسی از درمارولر شما استفاده کند، احتمال ایجاد عفونت های پوستی بیش تر است.
  2. می تواند باعث خونریزی جزئی شود. درمارولینگ باعث خونریزی خفیف در طول درمان می شود. خونریزی با رولر ۰.۲۵ تا ۰.۵ میلی متر و بسیار کم است.
  3. برای دست یافتن به نتیجه مطلوب ، چندین مرتبه باید درمان انجام شود. نتیجه ای که می گیرید وابسته به تجمع کلاژن و الاستین است.
  4. این روش برای زخم های کلوئید / اسکار های بزرگ شده ، مناسب نمی باشد.

مراقبت از پوست پس از استفاده از درمارولر

از یک شوینده ملایم و آب برای شستشوی صورت تا 2 روز بعد استفاده کنید. و به آرامی پوست خود را خشک کنید و حتما از تمیز بودن دست هایتان اطمینان حاصل فرمائید. از یک مرطوب کننده و یا آبرسان استفاده کنید که بر پایه مواد معدنی باشد و بتواند پوستتان را مرطوب نگه دارد و از خشکی جلوگیری کند. توجه داشته باشید تا 24 ساعت از هیچ لوازم آرایشی استفاده نکنید. در نتیجه ، برای دست یابی به نتیجه دلخواه، به درمان های متعددی نیاز خواهید داشت. برای افراد مبتلا به بیماری های شدید پوستی، حداقل ۴ تا ۶ بار درمان نیاز است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]