هیالورون پن چیست ؟

دستگاه پن چیست ؟

هیالورون پن :این دستگاه  دستگاهی است که در راستای مراقبت از پوست و زیبایی عمل می‌کند.
این دستگاه به تازگی به دنیای زیبایی وارد شده است که قبلا در صنعت پزشکی فقط کاربرد داشت .
این دستگاه به تزریق مواد زیبایی داخل پوست صورت و بدن کمک می‌کند.
دستگاه هیالورن پن با فشار بالای هوا می تواند مواد هیالورونیک اسید
را تبدیل به ذرات میکرو نانو نمونده و این  مواد را با فشار بالا به داخل پوست هدایت می‌کند.

 قیمت دستگاه هیالورون پن :

روش درمانیش روشی مقرون به صرفه و اقتصادی است که
مواد مصرفی در این روش نیز از لحاظ مالی دارای قیمتی مناسب و متعادل هستند.
این روش تا بحال در کشور بسیار مورد استفاده قرار گرفته است
و افراد می توانند با اطمینان بالا به کلینیک های زیبایی جهت استفاده از این روش مراجعه کنند.
این روش دارای محبوبیت بسیاری در میان مصرف کنندگان است و
سطح رضایت از این روش و دستگاه میزان بالایی را داراست.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

hyaluronic pen

روش استفاده از هیالورون پن :

این روش مانند سایر روش های درمانی و جوانسازی پوست نیازمند رعایت برخی موارد و نکات بهداشتی است. قبل از استفاده از این روش حتما پوست خود را با شوینده های ملایم تمیز کنید. از استریل بودن قلم دستگاه اطمینان حاصل یابید. برای انجام این روش به کلینیک های معتبر و بهداشتی مراجعه نموده و از بهداشتی بودن محیط اطمینان حاصل کنید. فردی که توسط این دستگاه عمل جوانسازی و حجم دهی را بر روی پوست شما انجام می دهد باید آموزش لازم در مورد نحوه کار با دستگاه و عملکرد آن را دیده باشد پس حتما در مورد این موضوع دقت کامل داشته باشید.

فرق هیالورون پن با تزریق از طریق سرنگ :

تفاوت دراین نوع تزریق با تزریق با سوزن های پزشکی زیبایی دیگر در این مورد است که در تزریق با این دستگاه امکان خطای انسانی به حداقل رسیده است. به کمک تزریق با هیالورون پن لب درد و خونریزی به کمترین میزان خود می رسد. علاوه بر آن امکان پارگی مویرگ ها و تزریق به لایه اشتباه پوست توسط هیالورون پن وجود ندارد.

هیالورون پن

 اما در تزریق مواد زیبایی توسط سرنگ ممکن است تزریق مواد بصورت ناهمسان در پوست صورت گیرد. و همین مورد باعث می‌شود مواد زیبایی زیر پوست گلوله شود و در اصل نه تنها امری زیبایی اتفاق نیفتاده است بلکه افتضاحی است که نیاز به اصلاح مجدد دارد.

پس نتیجه می‌گیریم که از تزریق توسط هیالورون پن استفاده کنیم تا امکان خطای انسانی رخ ندهد تا مواد زیبایی به صورت یک نواخت زیر پوست پخش می شود. بسیاری از پزشکان حرفه‌ای نیز در حال حاضر مشتری ثابت خرید دستگاه هیالورون پن هستند تا کاری بی نقص تحویل دهند و  کار تزریق ژل و پرکننده اسید هیالورونیک را به داخل لایه ایپدروم و بخش فوقانی لایه درم را توسط هیالورون پن انجام می‌دهند.

دستگاه هیالورون پن جهت حجم و شکل دهی و لیفتینگ منواحی مختلف پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این قلم را می توان جهت حجم دهی به لب ها، خطوط بین ابروها، چروک پیشانی استفاده کرد. این دستگاه قلمی بسیار ساده است که مجموعه ای از عملکردهای مورد استفاده در روش مزوتراپی و پرکننده ها را شامل خواهد شد. این دستگاه انواع مختلفی دارد و استفاده از ان به مهارت و دانش نیاز دارد به همین دلیل باید در انتخاب ان دقت کرده و بهترین دستگاه هیالورون پن  را انتخاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]