درمارولر چیست؟

درمارولر چیست؟

امروزه در صنعت آرایش و زیبایی از ابزارها و مواد مختلفی جهت زیبایی و مراقبت پوست استفاده می شود که بسیاری از این ابزارها گام مؤثری در پیشرفت این صنعت برداشته اند. درمارولر یکی از شگفت انگیزترین ابزارهای آرایشی و زیبایی و مراقبت پوستی است که طی چند سال اخیر بسیار مورد استقبال خانم ها و متخصصین زیبایی و آرایشگاه ها قرار گرفته است. درمارولر یکی از ابزارهای زیبایی پوست و تجهیزات مراقبت از پوست است که جهت احیاء و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه دارای یک سری غلتک مانند می‌باشد که از پلاستیک های سنگین ساخته شده و دارای هزاران سوزن ریز بر روی سطح خود می باشد. جنس سوزن ها معمولا استیل و یا تیتانیوم است. درمارولر انواع مختلفی دارد که به طور معمول بین 90 تا 450 سوزن در انواع مختلف غلتک های درمارولر وجود دارد که سایز آن ها بین 25/0 تا 3 میلیمتر می باشد.

درمارولر چیست؟
درمارولر

درمارولر در واقع یک وسیله آرایشی است که موجب تحریک جریان خون در ناحیه صورت شده و لایه برداری از سطح پوست را انجام می دهد. علاوه بر لایه برداری و از بین بردن سلول های مرده سطح پوست، درمارولر موجب ماساژ عضله های صورت خواهد شد و چین و چروک های زیر سطح پوست را به مرور زمان از بین بده و موجب جوانسازی و احیا پوست صورت می شود. درمارولر را می توان معجزه گر زیبایی پوست شناخت که به راحتی در منزل و توسط هر شخص قابل استفاده است.

با استفاده از درمارولر مشکلات مختلف پوستی مانند زخم ها و جوش های سطح از بین میروند زیرا درمارولر موجب تحریک و افزایش الاستین و کلاژن موجود در پوست صورت خواهد شد. که در نتیجه آن پوست به مرور زیبایی طبیعی خود را دریافت کرده و آثار زخم و چین و چروک از بین خواهند رفت. درمارولر  با افزایش میزان کلاژن پوست صورت موجب درمان آسیب های ناشی از تابشه اشعه یو وی آفتاب به پوست خواهد شد. خانم هایی که با مشکل آکنه بر روی پوست خود مواجه هستند می توانند جهت بهبود آن از درمارولر استفاده نمایند. البته بعد از استفاده از درمارولر باید از پوست خود به خوبی مراقبت نمایند زیرا منافذ باز پوست به سرعت باکتری ها را به خود جذب خواهند کرد.

درمارولر چیست؟
درمارولر

درمارولرها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. هر درمارولر با توجه به کاربردی که دارد تعداد و سایز مختلفی از سوزن را بر روی غلتک خود دارد. به طور مثال افرادی که بر روی پوست خود آکنه های خفیف دارند می توانند از درمارولر با سوزن هایی به سایز 5/0 میلیمیتر استفاده کنند. اما برای افرادی که حفره های بزرگتر بر روی صورت خود دارند می توان از درمارولر با سوزن هایی به سایز 2 تا 5/2 استفاده نمود.