درمارولر چیست؟

درمارولر چیست؟

درمارولر چیست؟ امروزه جهت زیبایی و مراقبت پوست از ابزارها و مواد مختلفی در صنعت آرایش و زیبایی استفاده می شود. که بسیاری از این ابزارها گام مؤثری در پیشرفت این صنعت برداشته شده اند. یکی از شگفت انگیزترین ابزارهای آرایشی و زیبایی و مراقبت پوستی درمارولر می باشد. که طی چند سال اخیر بسیار مورد استقبال خانم ها و متخصصین زیبایی و آرایشگاه ها قرار گرفته است. درمارولر ماساژوری است که از یک غلتک و چندین سوزن بسیار ریز تشکیل می شود. وقتی این وسیله روی پوست کشیده می شود. این دستگاه بر روی پوست مسیر‌ها و سوراخ‌های بسیار ریزی بر روی پوست تشکیل می دهد. این عمل هم باعث کلاژن سازی پوست شده و هم باعث می‌شود، کرم‌ها و محصولات ترمیمی پوست به راحتی به عمق پوست نفوذ کنند. در کل سایز سوزن‌های دستگاه درمارولر ۲ دهم میلیمتر تا ۲ میلی‌متر می باشند.

"<yoastmark

کاربرد درمارولر چیست؟

درمارولر در واقع یک وسیله آرایشی می باشد که موجب تحریک جریان خون در ناحیه صورت می شود. و لایه برداری از سطح پوست را انجام می گیرد. علاوه بر لایه برداری و از بین بردن سلول های مرده سطح پوست، درمارولر موجب ماساژ عضله های صورت می شود. و چین و چروک های زیر سطح پوست را به مرور زمان کاهش میدهد و موجب جوانسازی و احیا پوست صورت می شود.
درمارولر را می توانیم معجزه گر زیبایی پوست بشناسیم  که به راحتی در منزل و توسط هر شخص میتوان از ان استفاده کرد.

با استفاده از درمارولر مشکلات مختلف پوستی مانند زخم ها و جوش های سطح کاهش میابند. زیرا درمارولر موجب تحریک و افزایش الاستین و کلاژن موجود در پوست صورت می شود. که در نتیجه آن پوست به مرور زیبایی طبیعی خود را دریافت کرده و آثار زخم و چین و چروک از بین می روند. درمارولر  با افزایش میزان کلاژن پوست صورت موجب درمان آسیب های ناشی از تابشه اشعه یو وی آفتاب به پوست خواهد شد. خانم هایی که با مشکل آکنه بر روی پوست خود مواجه هستند می توانند جهت بهبود آن از درمارولر استفاده نمایند. البته بعد از استفاده از درمارولر باید از پوست خود به خوبی مراقبت نمایند زیرا منافذ باز پوست به سرعت باکتری ها را به خود جذب خواهند کرد.

اثرات استفاده از درمارولر

  • زمانی که از سوزن های بلند تر استفاده می کنید، پوست شما در معرض خشکی و زبری بیشتری قرار می گیرد. این مشکل عموما پس از چند روز با کمک مرطوب کننده مناسب رفع می شود.
  • قرمزی پوست یکی از اثرات جانبی استفاده از این دستگاه است و انگار که پوشت شما دچار آفتاب سوختگی شده اما بعد از چند دقیقه به سرعت محو می شود.
  • بخش پوست و موی نمناک توصیه می کند اگر پوست بیش از حد حساسی نسبت به آفتاب دارید، تا چند روز در معرص نور خورشید قرار نگیرید.
  • اگر پوست حساسی دارید، شاید بعد از درمان شاهد التهاب پوست باشید اما مطمئن باشید که بعد از چند ساعت برطرف می شود.

"<yoastmark

انواع درمارولر

درمارولر ها  دارای انواع متفاوتی هستند. که هر کدام کارایی متفاوتی انجام می دهند هر در مارولر با توجه به کاربردی که دارد تعداد و سایز مختلفی از سوزن را بر روی غلتک خود دارد.
به طور مثال کسانی که بر روی پوست خود اکنه های خفیف دارند می توانند از در مارولر با سوزن هایی به سایز 5/0 میلی متر مورد استفاده قرار بدهند.
اما برای افرادی که حفره های بزرگتر بر روی صورت خود دارند می توان از در مارولر با سوزن هایی به سایز 2 تا 5/2 استفاده کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]