خرید هیالورون پن

با پیشرفت زندگی امروزه ، این پیشرفت ها در لوازم های ارایشی نیز وارد شد. یکی از این پیشرفت ها چگونگی تزریق ژل به صورت شما است. در گذشته با زدن سوزن های دردناک به صورت شما ژل زده می شد ولی امروزه با ساخت دستگاهی به نام  هیالورون پن این کار آسان شده است. هیالورون پن دستگاهی است که هر کسی که از سوزن میترسد و یا به دنبال راهی بدون درد هستند،  به دنبال آن هستند چون این دست بدون هر گونه خونریزی و دردی ژل را بر روس صورت شما وارد میکند. کاربرد دستگاه هیالورون پن برای پر کردم و پر حجم کردن لب ها و هم چنین از بین بردن چروک های موجود بر روی صورت شما است. فناوری ای که در این دستگاه استفاده شده است به صورت فشاری است یعنی اسید هیالورونیک به مولوکول ها در سایز نانو تبدیل می کند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که دستگاه هیالورون پن در برابر سوزن های عادی دارد این است که، بر خلاف سوزن های عادی که مواد به صورت یکنواخت پخش نمی کند،  به دلیل فشاری که از دستگاه به پوست وارد می شود امکان پخش شدن یک دست مواد وجود دارد.

روش استفاده از هیالورون پن :

البته برای استفاده از هیالورون پن باید به مواردی توجه داشته باشید:

  • اگر باردار هستید باید از استفاده از هیالورون پن خودداری کنید.
  • اگر دچار هرگونه حساسیتی هستید، نباید از این دستگاه استفاده کنید.
  • همراه ماده ای که به صورت شما وارد می شود لیدوکائین که ماده بی حس کننده هست وجود دارد. به همین دلیل اگر به لیدوکائین حساسیت دارید استفاده از این دستگاه برای شما ممنوع است.

اگر بر روی لب های خود تبخال دارید باید صبر کنید تا کاملا تبخال بهبود یابد و سپس از دستگاه هیالورون پن استفاده کنید .

آیا این روش استفاده از هیالورون پن دائمی است؟

در جواب این سوال باید بگوییم قطعا خیر. هیالورونیک اسید موجود در این دستگاه، کلاژن ها را تحریک نمی کند به همین دلیل دائمی نمی شود. البته قابل ذکر است که این دستگاه در بار اول کار خود را نشان نمی دهد و نیاز به تمدید دارد.

قبل از خرید هیالورون پن بدانیم :

مواردی مهمی که باید قبل از استفاده از هیالورون پن بدانید:

  • کارتریجی که برای این دستگاه استفاده می کنید باید یک بار مصرف باشد .
  • از ژلی که برای صورت قرار است استفاده شود باید مطمئن باشد. در صورت اشتباه بودن ژل انتخابی، باعث آسیب رساندن به پوست و لب های شما می شود.
  • باید قبل از این که از این دستگاه استفاده کنید، به طور کامل انجام این کار را آموزش دیده باشید و یا به مراکز معتبری که در انجاتم این کار بسیار دقیق و حرفه ای هستند مراجعه کنید.
  • البته که هر گونه عملیاتی که بر روی صورت به جهت جوانسازی انجام می شود، بی خطر نیست فقط میتوان با نحوه برخورد و رعایت اصول میزان خطر و عوارض را کم کنید.

این دستگاه هم مانند دارو های مسکن و یا آرام بخش هستند. چون این دستگاه چروک موجود بر روی صورت شما را حل میکند. و باید بعد از مدتی آن را تمدید کنید یعنی باید گفت این دستگاه بهبود دهنده نیست. بلکه مشکلات پوستی شما را برای مدتی از جلو چشم ها از بین می برد.

این دستگاه با بوتاکس کردن بسیرا فرق دارد. زمانی که شما بوتاکس می کنید برای مدت کوتاهی عصب های قسمت مورد نظر را بی حس و قطع می کنید به همین دلیل حرکت آن قسمت از صورت را محدود می کنید  . ولی در این دستگاه این گونه نیست. این دستگاه به عنوان یک پر کننده محسوب می شود که دارای ویکسوزیته بسیار کم و پایین می باشد. هم چنین الاستیسیته پایینی در این دستگاه استفاده می شود.

اکنون بعد از اینکه درباره دستگاه هیالورون پن اطلاعات کافی به دست آوردید، باید در مورد خرید دستگاه هیالورون پن اطلاعات کافی داشته باشید. برای خرید دستگاه هیالورون پن نکات مهمی هستند که باید توجه داشته باشید:

یکی از مهمترین گزینه برای خرید این دستگاه، قیمت دستگاه است. در ابتدا در ایران فقط یک مدل از این دستگاه موجود بود. ولی اکنون بعد از گذشت یک سال، شاهد ورود موارد متعددی از این دستگاه هستیم. قیمت این دستگاه از یک میلیون و هشتصد هزار تومان شروع می شود و تا چهار میلیون تومان وجود دارد. ظاهر این دستگاه ها با هم متفاوت است. تنها تفاوت آن ها درضامن و  سرعت شلیک مواد به درون پوست شما است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]