جیدرولرها

عوامل موثر در قیمت جیدرولر

عوامل متعددی در تعیین قیمت جیدرولر موثر هستند. از آنجایی که جیدرولر محصول مراقبت و ماساژ پوست است، بنابراین باید قبل از قیمت به کیفیت آن توجه داشته باشید. اما از دلایل مهم و تاثیرگذار در تفاوت قیمت انواع جیدرولر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •     جنس و کیفیت مواد

جیدرولر‌ها از مواد مختلفی مانند سیلیکون، پلاستیک، چوب یا فلز و سنگ‌های طبیعی تهیه می‌شوند. جنس و کیفیت موادی که برای تهیه جیدرولر استفاده می‌شود می‌تواند تاثیر زیادی در قیمت نهایی داشته باشد. البته دقت کنید بهترین نوع جیدرولر انواع سنگی و تهیه شده از سنگ یشم یا جید است. همچنین اگر برای ماساژ پوست صورت و اطراف چشم این محصول را تهیه می‌کنید، بهتر است نوع سنگی آن را تهیه و استفاده کنید.

  •     برند

برندهای معروف و محبوب ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند در مقایسه با برندهای ناشناخته یا دست ساز. جیدرولر توسط چندین برند تهیه و عرضه می‌شود، بنابراین شما می‌توانید با توجه به بودجه خود از برندهای مختلفی این ابزار مراقبت از پوست را تهیه و استفاده کنید.

  •     سایز و ابعاد

جیدرولر‌های بزرگتر و با دسته‌های قو‌ی‌تر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند. معمولاً جیدرولرهایی که برای ماساژ بدن و نواحی بزرگ از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند به علت ابعاد بزرگ‌تر قیمت بالاتری دارند. جیدرولرهای کوچک و دو سر که معمولاً برای ماساژ پوست صورت و دور چشم کاربرد دارند نسبتاً قیمت مناسب‌تر هستند.

  •     ویژگی‌ها

ویژگی‌های اضافی مانند استحکام، مقاومت، طراحی، قابلیت تنظیم فشار و … می‌توانند در تعیین قیمت جیدرولر موثر باشند. جیدرولری را تهیه کنید که حداکثر استحکام و کیفیت را داشته باشد. اگر محصول از نوع برقی است دقت کنید قابلیت تنظیم فشار داشته باشد. همه این ویژگی‌ها می‌توانند تجربه بهتری از ماساژ را فراهم کنند.

  •     محل تولید

جیدرولرهایی که در شرکت‌ها و مناطق با هزینه تولید بالا تهیه می‌شوند ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند. بنابراین اگر محصولات خارجی به نظر شما گرانقیمت هستند می‌توانید از برندهای داخلی که محصولات باکیفیت تولید می‌کنند خرید جیدرولر را انجام دهید.

  •     بسته‌بندی و تضمین‌

بسته‌بندی متفاوت و گارانتی‌های طولانی‌ مدت هم دیگر فاکتور موثر در قیمت جیدرولر هستند. بهتر است ست جیدرولری که تهیه می‌کنید دارای بسته بندی اختصاصی و تضمین کیفیت باشد تا در صورت خرابی و عدم کارایی درست بتوانید نسبت به پس دادن آن اقدام کنید.

تفاوت قیمت انواع جیدرولر براساس نوع سنگ

همانطور که میدانید جیدرولرهای تهیه شده از سنگ‌های طبیعی به نسبت دیگر انواع جیدرولر بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرند. جیدرولرهای سنگی خود از انواع سنگ نرم، متوسط و سخت تهیه می‌شوند و بر این اساس از نظر قیمت تفاوت دارند.

  •     جیدرولرهای نرم معمولاً از ترکیبات چوبی، پلاستیکی و سیلیکونی تهیه می‌شوند. به همین علت قیمت پایینی دارند.
  •     جیدرولرهای تهیه شده از سنگ یشم، کوارتز و مرمر به علت طبیعی بودن و داشتن خواص درمانی طبیعتاً گرانقیمت‌تر هستند. همچنین این نوع جیدرولر کاربردهای بیشتر و قابلیت سرد و گرم کردن دارد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]