مزایای جیدرولر

مزایای جیدرولر

مزایای جیدرولر
اگر تا به حال اسم «جیدرولر» به گوشتان خورده است یعنی به سلامت پوست خود اهمیت می دهید و به دنبال ابزارها و وسایلی هستید که پوستتان را جوان و شاداب نگه می دارد.
در بسیاری از متون علمی مزایای مشابه ماساژ با جیدرولر آورده شده است:

  • دفع سموم
  • آرامش ذهن
  • کنترل چربی
  • بهبود سردرد
  • کنترل چربی
  • تغذیه بافت پوست
  • تسکین درد میگرنی
  • تقویت بافت پوست
  • کاهش پف صورت و دورچشم
  • افزایش استحکام بافت پوست

جیدرولر و گواشا موجب گردش خون در پوست خواهد شد و التهابات پوستی را تا حد چشمگیری کاهش خواهد داد. این به این معناست که با استفاده از این وسیله مواد مراقبتی و بهداشتی را عمیقاً به منافذ پوست خود وارد می کنید. جیدرولر یکی از درمان های روزانه و مراقبت از پوست جهت رفع حلقه های سیاه و پف زیر چشم و جوانسازی این ناحیه از پوست می باشد.
با افزایش گردش خون در پوست، میزان خطوط و چین و چروک آن کمتر شده و پوست صاف خواهد شد. اما بهتر است پیش از استفاده جید رولر را در فریزر قرار دهید. زیرا فشار و سردی این وسیله موجب افزایش گردش خون و زه کشی لنفاوی شود.

زه کشی یعنی آب اضافی و مواد زائد را از لنف ها خواهد کشید و التهابات و پف پوست را از بین می برد. نکته مورد توجه این است که شما می توانید از جید رولر برای زدن کرم روی پوست نیز استفاده کنید. حتما شما هم می دانید که سنگ یشم آرامش بخش می باشد و از این جهت می تواند موجب آرامش پوست شما شود.

خواص سنگ جید به کار رفته در جیدرولر چیست؟

سنگ جید مزایا بسیاری دارد که از بلد ترین ان ها افزایش گردش خون و تخلیه لنفاوی می باشد. این سنگ در مدل ها و اشکال مختفلی وجود دارد که  هدف اصلی استفاده از آن ماساژ صورت می باشد. ابزار دیگری وجود دارند که غیز تهاجمی عمل می کنند و کارایی شبیه به جیدرولر دارند مثل گوی یخی ( آیس گلوب)
سنگ جید از زمان های بسیار فدیم جهت فرم دادن صورت مورد استفاده قرار می گرفته. و علاوه بر تاثیرات مثبت آن در زیبایی در موجب آرامش و تعادل روانی نیز می شود.

ماساژ صورت با جیدرولر چه فوایدی دارد؟

باعث افزایش خون رسانی و شادابی و درخشندگی پوست در پوست می شود. به طور کلی ماساژ باعث کمک به کاهش استرس و نگرانی بوده و بهترین روش برای پاکسازی پوست می باشد. استفاده از جیدرولری که در یخچال گذاشته شده روی شقیقه باعث بهبود سردرد می شود. علاوه بر ان موجب از بین بردن سیاهی زیر چشم خواهد شد. کلاژن سازی پوست را افزایش میابد و باعث جوانسازی پوست می شود. افرادی که دچار مشکل خشکی پوست و یا چربی پوست هستند ماساژ با جیدرولر می تواند چربی پوست را تنظیم کند.

تفاوت بین جیدرولر های ارزان و گران

همیشه می توان تفاوت بین محصول ارزان و گران را احساس کرد و به قول معروف هیچ ارزانی و هیچ گرانی بی علت نیست. جیدرولر هایی که در بازار ارزان و با قیمت کم به فروش می رسد در ان ها از خواص سنگ جید استفاده نشده است و جیدرولری که به استفاده از پلاستیک فشرده ساخته شده و ظاهری شبیه به سنگ  دارد را به جای سنگ یشم به شما می فروشند. و یه هیچ عنوان امکان استفاده از سنگ یشم در جیدرولر با قیمت پایین وجود ندارد. به همین دلیل شما می توانید مزایای جیدرولر و گواشا اصل و فیک را به خوبی احساس کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]