آیس رولر چیست؟

آیس رولر:

آیس رولر چیست؟

جهت زیبا نگهداشتن پوست و حفظ استحکام و حالت ارتجاعی آن امروز روش های متفاوت موضعی و تهاجمی فراوانی وجود دارد. میکرونیدلینگ، درمارولر، میکروبیلدینگ و خیلی از روش های دیگر همگی با ایجاد زخم بر روی پوست تاثیر جوان کنندگی، پاکسازی پوست و سم زدایی آن را انجام می دهند.
اما ممکن است نتوانید درد ناشی از روش های تهاجمی را تحمل کنید. اگر از درمارولر استفاده کرده باشید می دانید این وسیله یک دسته دارد و یا یک غلطک پر از سوزن های ریز عمل تحریک پوست را انجام می دهد. در واقع با استفاده از درمارولر سطح فوقانی پوست را تحریک می کنیم تا داروها و روغن ها سریعتر جذب پوست شوند.

آیس رولر یا درمارولر؟

درد و زخم ناشی از درمارولر ممکن است التهاب و قرمزی به همراه داشته باشد بنابراین فرد ترجیح می دهد از روش دیگری برای جوانسازی و بهبود مشکلات پوستی خود استفاده کند. یکی از روش های به ظاهر شبیه درمارولر اما با ماهیت دیگر آیس رو لر است:
همانطور که اشاره کردیم در درمارولر سوزن های دستگاه روی پوست منافذ ریزی ایجاد می کنند. این سوزن ها در انواع متفاوت هستند و تنها می توانند به عمق بسیار کمی از پوست نفوذ کنند و جذب دارو درمانی را در پوست افزایش دهند. اما اگر نخواهید درد ناشی از سوزن های درمارولر را تحمل کنید آیس رو لر برایتان انتخابی ایدآل خواهد بود.

چند تفاوت آیس رولر و درمارولر:

آیس رو لر فاقد سوزن است.
روش درمان با آیس رولر بدون درد است.
پس از درمان با آیس رولر پوست دچار التهاب و قرمزی نمی شود.
استفاده از آن محدودیت ندارد.
پس از استفاده آیس رولر احتیاجی به استراحت نداریم.آیس رو لر برخلاف درمارولر هیچگونه خراش و زخم سطحی روی پوست ایجاد نمی کند. این دستگاه شباهت زیادی به درمارولر دارد با این تفاوت که در آیس رو لر سوزن ها حذف می شوند و عامل سرما و آب در جوانسازی پوست تاثیرگذار خواهند بود.
اما با توجه به این آیس رولر هیچگونه زخمی روی صورت ایجاد نمی کند چگونه می تواند سبب جوانسازی و بهبود مشکلات پوستی شود؟ فواید استفاده از آیس رولر چیست و استفاده از آن چقدر موثر است؟ در ادامه بیشتر به این موضوع میپردازیم:

آیسرولر:

آیس رولر چیست؟ آیس رو لر وسیله غلطکی جهت بازگرداندن سلامت پوست و جوانی آن است. این وسیله به صورت موثر سبب جوانسازی پوست می شود بدون دخالت ابزارهای تهاجمی و ایجاد درد. این دستگاه درد و التهاب ناشی از دستگاه های جوانسازی تهاجمی را به همراه ندارد.
استفاده از آیس رولر هیچگونه عوارضی برای فرد به همراه نخواهد داشت و در مصرف آن نیز محدودیتی وجود ندارد.
می توانید از آیس رولر به دو صورت کیلینیکی و خانگی استفاده کنید. می توانید از آیس رولر در منزل هم استفاده کنید و مشکلات پوستی خود را ازبین ببرید.
استفاده از آن آسان است و به آموزش خاصی نیاز ندارید. از آنجایی که آیس رو لر فاقد سوزن است و هیچ برشی روی پوست ایجاد نمی کند بنابراین یادگیری استفاده از آن بسیار راحتتر از درمارولر خواهد بود.

آیس رولر چیست؟ می توانید از آیس رولر برای رفع خستگی پوست، تورم زیر چشم، بهبود اسکار و جای زخم و رفع چین و چروک های خفیف پوست استفاده کنید. البته کاربردهای این وسیله به ظاهر ساده تنها همین چند مورد نیست و در ادامه بیشتر از کاربردهای آیسرولر می گوییم. اما به صورت کلی آیس رولر می تواند در خیلی از موارد مشکلات پوستی را رفع کند و پیری پوست را تعویق بیاندازد:

کاربرد آیس رولر

چند کاربرد مهم آیس رولر:

ترمیم آسیب های پوستی:
اگر به تازگی دچار آسیب پوستی شدید و پوستتان دچار جراحت شده و زخم آن بهبود یافته میبینید که روی جای زخم برآمدی بوجود آمده، شما می توانید با استفاده از آیس رولر این جای زخم و یا به اصطلاح اسکار را ازبین ببرید. با استفاده مداوم از آیس رولر برآمدگی و تجمع سلول ها در محل بهبود یافته به حداقل می رسد.
سوختگی را بهبود می بخشد:
سرمای ناشی از آیس رول می تواند به عنوان یک تسکین دهنده موثر برای سوختگی های سطحی باشد. اگر در محل سوختگی التهاب و قرمزی دارید می توانید با استفاده از آیس رولر سوزش آن را تسکین دهید.

کنترل چربی پوست: اکثرا کسانی که پوست انها دارای اکنه و جوش هستند پوست چرب دارند که چربی پوست باعث جوش و اکنه می شود. همچنین بسیاری از افرادی که پوست چرب دارند برق زدن صورت انها و وجود چربی روی صورت شان بسیار ناخوشایند است. ب استفاده از ایس رولر می توانید به راحتی چربی پوست خود را کنترل کنید.

درمان چین و چروک ها:
پیری صورت اجتناب ناپذیر است اما اگر شما دنبال وسیله ای هستید که چین و چروک های خیلی ریز را از بین ببرد و پوست را لیفت کند بهتر است از آیس رولر استفاده کنید.
استرچ مارک:
استرچ مارک یکی از ناخوشایندترین حالات روی پوست است. چرا که ابتدا قرمز است و سپس سفید می شود. دقت کنید اگر استرچ مارک سفید شود دیگر پوست به حالت اولیه برنمی گردد. بنابراین می توانید استرچ مارک های ناشی از کشیدگی پوست که معمولا بخاطر چاقی و لاغری ناگهانی و یا بارداری بوجود می آیند با استفاده از این رولر ازبین ببرید.
رفع آکنه:
آکنه یکی از مشکلات شایع در پوست های چرب است. می توانید با ماساژ صورت بوسیله آیس رولر جلوی باز شدن منافذ پوست را بگیرید. بنابراین چربی ها و آلودگی ها دیگر فرصت تجمع در منافذ پوست را پیدا نمی کنند.

روش کار با آیس رولر

آیس رولر چیست؟

روش استفاده :

 • ابتدا سری غلتک را از دسته جدا نمایید و داخل کیسه فریزر و یا کیسه مخصوص خود آیسرولر بگذارید.
 • سپس کیسه را داخل فریزر قرار دهید.
 • 20 دقیقه بعد غلتک را از فریزر خارج کرده و روی دسته آیس رو لر نصب نمایید.
 • سپس در جهات متفاوت روی پوست صورت و یا بدن ماساژ دهید.
فواید استفاده از آیس رولر توپی:
 •  این محصول می تواند برای کسانی که منافذ پوستشان باز است بسیار کمک کننده باشد.
 • آکنه و جوش های پوستی را تخفیف می دهد.
 • استفاده مداوم از آن سبب روشن شدن پوست می شود.
 • گردش خون را در پوستتان افزایش می دهد.
 • رنگدانه های تیره را ازبین میبرد.
 • در هنگام بروز التهابات پوستی و سردرد می تواند بسیار موثر واقع شود.
 • سبب اکسیژن رسانی به تمام نواحی پوست می شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.3]