جیدرولر

چگونه از جیدرولر استفاده کنیم

بعد از تمیز کردن پوستتان و استفاده از محصول مراقبتی مناسب پوستتان ، به‌سراغ جیدرولر بروید. حالا شما میتوانید برای ماساژ بیرونی پوستتان از این وسیله استفاده کنید. فشار اندک جید رولر روی پوست صورت می‌تواند مواد زائد و آب اضافی را از آن خارج کند. ماساژدادن پوست با فشار آرام و متوسطِ رولر، جریان خون را سریع‌تر میکند  و سبب  می‌شود که مواد مراقبتی‌ای که روی پوست صورت استفاده کرده اید به لایه‌های عمیق‌تری از پوست‌تان نفوذ  داشته باشند.

یکی از ادعاهایی که درباره جید رولر میتوان مطرح کرد ، این میباشد که می‌تواند به کلاژن سازی پوست کمک کند و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر برایتان به وجو بیاورد. استفاده روزانه از این وسیله به‌قول فرنگی‌ها روتین خوبی برای مراقبت از پوست خواهد بود. برای شروع، ماساژ را از روی گونه‌ها شروع کنید و به‌ سراغ  بخش‌های دیگری از  پوست صورت بروید.

بعد از گونه‌ها باید به‌سمت خط فک جیدرولر را حرکت دهید تا همه‌ بخش‌های صورت را ماساژ بدهد. در اخر  هم جید رولر را به‌سمت پشت گوش‌ها و به‌طرف ترقوه روی پوست بکشید. با این کار باعث می‌شوید مایعات اضافی بیشتری از سیستم لنفاوی‌تان خارج شوند.

راه دیگری هم که وجود دارد: میتوانید ماساژ را از مرکز چانه شروع کنید. وسیله را به‌سمت گوش‌ها روی پوست بالا و پایین بکشید. بعد آن را به‌سمت گوشه لب‌ها بروید و ماساژدادن پوست را ادامه بدهید. کار را دومرتبه از کنار بینی شروع کنید. بعد جید رولر را به‌سمت زیر چشم‌ها ببرید و بعد آن را به‌شکل افقی به طرف شقیقه‌ها حرکت بدهید. پلک‌ها را هم به همین شکل ماساژ بدهید. پیشانی را هم از یاد نبرید و رولر را از بالای ابروهای به‌سمت خط رویش مو بکشید. این حرکات را برای هر دو سمت صورت‌تان انجام بدهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]