دستگاه مایکروکارنت B809

روش کار با دستگاه مایکروکارنت B809

  1.     ابتدا دستگاه را به منبع تغذیه متصل کنید. توجه داشته باشید که باید این کار مطابق با ولتاژ تامین شده برای دستگاه و سوئیچ پشت پنل باشد. زمانی که علامت روشن شدن بر روی صفحه نمایشگر نشان داده شد، می‌توانید زمان دستگاه را برای استفاده در 30 دقیقه برنامه‌ریزی کنید. در نظر داشته باشید که حداکثر زمان ممکن برابر با 99 دقیقه است؛ انرژی به عنوان 00 نشان داده می‌شود و بالاترین مقدار قابل تنظیم تا 15 است.
  2.     دکمه “⊙” را فشار دهید تا BIO فعال شود. هنگامی که دکمه را به میزان عدد فرد بار فشار دهید، دستگاه مایکروکارنت B809 شروع به کار می‌کند؛ هنگامی که دکمه را برای تعداد عدد زوج بار فشار دهید، عملکرد آن متوقف می‌شود.
  3.   شما می‌توانید برنامه‌ای را بر اساس نیازهای مختلف انتخاب کنید. به این معنی که این دستگاه دارای دو حالت است. یعنی قابلیت تنظیم بر روی عملیات دستی و عملیات خودکار را دارد.
  4.     در حالت عملیات خودکار هر یک از چهار برنامه را از P1 تا P4 انتخاب کنید. هنگامی که نور نشانگر در حالت AUTO روشن است، چهار برنامه bio به طور خودکار هر دقیقه یک بار تغییر می‌کنند. در حالت عملیات دستی، می‌توانید یک برنامه را انتخاب کنید تا میزان تنظیم ورنیر به طور خودکار تغییر کند و بهترین اثر عملکرد را بدست آورید.
  5.     کلیدهای کنترل زمان را تنظیم کنید تا زمان استفاده از دستگاه مایکروکارنت B809 مشخص شود. میزان خروجی BIO را با کنترل کلید افزایش و کلید کاهش انرژی کنترل کنید. حداکثر مقدار در رده‌ی عدد 15 است.
  6.     دکمه “WORK” را فشار دهید تا چکش گرمایشی و سرمایشی فعال شود و دکمه “STOP” را فشار دهید تا عملیات متوقف شود.

زمانی که زمان نمایش داده شده بر روی صفحه نمایشگر صفر است و سوت زنگ “di” می‌زند، تمام خروجی‌ها را خاموش کنید.

ماساژ گرمایش و سرمایش:

ماساژ تعادلی گرمایش و سرمایش یک فناوری جدید جهانی است و در اروپا، آمریکا و ژاپن و غیره محبوب است. این تکنولوژی در ابزار مراقبت از پوست دستگاه مایکروکارنت B809 به کار برده شده است. اما این فناوری چطور در جهت بهتر شدن پوست عمل می‌کند؟ هنگامی که پوست انسان و عروق خونی تحت عملکرد متناوب گرمایش و سرمایش قرار دارند، یعنی عملکرد “انبساط هنگام گرم شدن و انقباض هنگام سرد شدن”، سلول‌های بدن انسان تحریک می‌شوند و قدرت آن‌ها به طور قابل توجهی تقویت می‌شود. متابولیسم افزایش پیدا می‌کند و گردش خون نیز سریع‌تر می‌شود. به طوری که انعطاف پذیری عروق خونی و پوست انسان بهتر عمل می‌کند و پوست انسان نرم و جوان‌تر می‌شود و شادابی و سرحالی در پوست قابل تشخیص است.

توضیحات عملکردهای اصلی دستگاه مایکروکارنت B809

BIO دارای امکانات جادویی متعددی مانند لیفتینگ صورت، از بین بردن لک‌ها، زیباسازی پوست و از بین بردن چین‌ و چروکهای ریز است. در زیر بیشتر توضیح خواهیم داد که چطور این امکانات بوجود می‌آید:

  1. این دستگاه قابلیت جذب پوست انسان را به طور موثری افزایش می‌دهد تا سلولها بتوانند بهتر مواد را جذب کرده و تغذیه‌های کافی به سلول‌ها داده شود. این اتفاق می‌تواند پوست انسان به مرور زمان لیفت کند.
  2. از مهمترین عملکردهای این دستگاه بهتر شدن گردش خون و گردش لنف در بدن است. دستگاه مایکروکارنت B809 عملکردهای عادی متابولیسم را حفظ کرده، دیوار عروق خونی را تقویت کرده و انبساط و انقباض عروق خونی را بهبود می‌بخشد.
  3. دیگر عملکرد قابل توجه این دستگاه این است که می‌تواند به طور قابل توجهی عملکردهای سلول‌ها را تحریک کند. فعالیت‌های الکتریکی بدن انسان را تکمیل کند، از حیات سلول‌ها محافظت کرده، متابولیسم سلول‌ها را تسریع بخشیده و لک‌های سیاه را از بین ببرد.
  4. دستگاه مایکروکارنت B809 می‌تواند منافذ باز پوست را ببندد، لایه‌های پوست پیر را از بین ببرد، ساختار نرمال یون در سلول‌های انسان را بازیابی کرده و پوستی که مشکلاتی دارد را بهبود بخشد.

دستگاه مایکروکارنت چیست؟

دستگاه‌های مایکروکارنت از جمله فناوری‌های پیشرفته‌ای هستند که در زمینه بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها با استفاده از جریان‌های الکتریکی بسیار کم، به تحریک عضلات صورت و پوست، تقویت فرایندهای متابولیکی و افزایش تولید کلاژن کمک می‌کنند. از آنجایی که پوست به عنوان بخش مهمی از ظاهر و جذابیت فرد شناخته می‌شود، استفاده از دستگاه‌های مایکروکارنت برای بهبود وضعیت پوست و جلوگیری از علائم پیری، توجیه‌پذیر به نظر می‌رسد.

با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه‌های مایکروکارنت با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوعی طراحی شده‌اند که به افراد امکان می‌دهند تا بهبودهای چشمگیری در پوست خود مشاهده کنند. این دستگاه‌ها در مراکز زیبایی و پوست، توسط متخصصان مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما نسخه‌های خانگی آن‌ها نیز برای استفاده به طور روزمره در دسترس عموم قرار گرفته‌اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]