کاربرد کپسوژن

کپسوژن :

جوانسازی پوست و درمان با دستگاه پلاژن OxyGeneo از قدرت کپسول اختراع شده Capsugen و ژل‌های غنی از مواد مغذی ، NeoRevive ™ یا NeoBright izes ، در کل مواد پلاژن استفاده می‌کند. یک واکنش شیمیایی طبیعی ایجاد می‌شود ، حباب‌های غنی از CO2 بی‌شماری ایجاد می‌کند که به آرامی در سطح پوست می‌ترکند، در حالی که مواد مغذی و آنتی اکسیدان های اساسی به طور عمیق در پوست تزریق می‌شوند.

  • کپسوژن علائم پیری را کاهش دهید

در درمان با دستگاه پلاژن OxyGeneo از کپسول Capsugen برای لایه برداری پوست ، از بین بردن سلول‌های مرده پوست و آماده سازی پوست برای دریافت مواد مغذی فعال استفاده می‌شود.

جوانسازی پوست با  OxyGeneo با Capsugen به پزشکان و متخصصان زیبایی اجازه می‌دهد:

  • پوست را سفت و محکم کنید .
  • پوست را آبرسانی و تغذیه کنید .
  • احیای پوست کدر .
  • ظاهر خطوط و چروک‌ها را نرم کنید .

کپسوژن دستگاه پلاژن در حین درمان به برنامه درمانی متصل است. این ماده از بی‌کربنات سدیم و اسید سیتریک تشکیل شده است و به طور خاص برای واکنش با مواد فعال طبیعی موجود در ژل‌های انحصاری در نظر گرفته شده و OxyGeneoTM برای دستیابی به نتیجه بالینی مطلوب طراحی شده‌است.

کپسوژن چیست؟

کپسوژن در پلاژن تراپی به عنوان مواد پلاژن استفاده می‌شود. در زمان استفاده از کپسوژن، سلول‌های مرده صورت از بین می‌رود و همچنین به جذب شدن مواد مغذی در صورت کمک می‌کند. پس کاربرد کپسوژن بسیار حیاتی است.

فواید کپسوژن برای پوست:

استفاده از این محصول و مواد پلاژن در کنار تغذیه و هیدراته کردن پوست، باعث از بین رفتن چین و چروک پوست می‌شود و استفاده مرتب از این محصول باعث سفت شدن پوست شما می‌شود. قابل ذکر است استفاده از این وسیله برای همه پوست‌ها با هر جنسی قابل استفاده است.

کپسوژن به صورت بسته‌ای به عنوان مواد پلاژن به فروش می‌رسد. برای خرید این محصول می‌توانید به صورت حضوری یا آنلاین از فروشگاه تجهیزات مراقبت از پوست نیلوطب خرید کنید.

کپسوژن

دستگاه پلاژن ژنو از یک کپسول اختراع شده Capsugen استفاده می‌کند که یک دیسک صاف و گسترده است و به طور موثری سلول‌های پوستی مات و مرده را بدون سایش یا مکش از بین می‌برد – هر دو باعث تحریک پوست می‌شوند. این به جوان سازی پوست کمک می‌کند که در عمق پوستتان درخشش فوری سالم داشته باشید.

کاربرد کپسوژن چیست؟

کپسوژن پوست را تمیز می‌کند و آن را برای تزریق مواد مغذی فعال آماده می‌سازد:

  • نئوریوایو برای جوانسازی و ضدپیری
  • نئوبرایت برای روشن سازی و بهبود بافت پوست

قرص کپسوژن لایه بالایی پوست را اکسفولیاته می‌کند که کمک به حذف سلولهای مرده می‌کند، پوست را صاف و بازسازی می‌کند و آن را برای دریافت مواد مغذی فعال آماده می‌کند.

دستگاه پلاژن حباب های co2 تولید می‌کند که به آرامی در سطح پوست ترکیده و یک پاسخ  فیزیولوژیک ایجاد می‌کند که سبب فرستادن خون غنی از اکسیژن به این ناحیه می‌شود. این امر جریان خون مویرگی و متابولیسم پوست را افزایش می‌دهد. اکسیژن رسانی منجر به جذب بهینه  ترکیبات فعال می‌گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]