کاربرد کپسوژن

کپسوژن و کاربرد ان :

جوانسازی پوست و درمان با دستگاه پلاژن OxyGeneo از قدرت کپسول اختراع شده Capsugen و ژل‌های غنی از مواد مغذی ، NeoRevive ™ یا NeoBright izes ، در کل مواد پلاژن استفاده می‌کند. یک واکنش شیمیایی طبیعی ایجاد می‌شود ، حباب‌های غنی از CO2 بی‌شماری ایجاد می‌کند که به آرامی در سطح پوست می‌ترکند، در حالی که مواد مغذی و آنتی اکسیدان های اساسی به طور عمیق در پوست تزریق می‌شوند.

 • کپسوژن علائم پیری را کاهش دهید

در درمان با دستگاه پلاژن OxyGeneo از کپسول Capsugen برای لایه برداری پوست، از بین بردن سلول‌های مرده پوست و آماده سازی پوست برای دریافت مواد مغذی فعال استفاده می‌شود. جوانسازی پوست با  OxyGeneo با Capsugen به پزشکان و متخصصان زیبایی اجازه می‌دهد:

 • ظاهر خطوط و چروک‌ها را نرم کنید.
 • پوست را آبرسانی و تغذیه کنید.
 • پوست را سفت و محکم کنید.
 • احیای پوست کدر.

کپسوژن دستگاه پلاژن در حین درمان به برنامه درمانی متصل است. این ماده از بی‌کربنات سدیم و اسید سیتریک تشکیل شده است و به طور خاص برای واکنش با مواد فعال طبیعی موجود در ژل‌های انحصاری در نظر گرفته شده و OxyGeneoTM برای دستیابی به نتیجه بالینی مطلوب طراحی شده‌است.

دستگاه پلاژن  و مواد پلاژن چیست ؟

دستگاه پلاژن از 6 قسمت اصلی تشکیل شده است:

بدنه، پایه، اپلیکاتور، منبع تغذیه ،سری  ماساژور، کپسوژن سر ماساژور ظاهری سرزنده تر و ملایم  تر ایجاد می کند و ارامبخش پوست است.

موارد منع مصرف 

بیمارانی که شرایط زیر را دارند نباید درمان شوند:

 •  ازاستفاده در  مناطقی که آکنه شدید دارند جلوگیری کنید
  هنگام درمان بیماران مستعد آکنه ، ممکن است فوران های آکنه ای گاه به گاه رخ دهد که باید از آکنه مراقبت کرد
 • بیماری شدید همزمان مانند: دیابت کنترل نشده ، بیماری های عصبی ، اختلال قلب و سرطان
 •  هرگونه بیماری فعال پوستی مانند زخم ، اگزما ، بثورات پوستی ، ، متورم ، سوخته یا زخمی ،
 • اختلالات عروقی مانند: تلانژکتازی ، واریس ، ترومبوز ، فلبیت در ناحیه اعمال شده.
 • بیش از حد برنزه شدن پوست طی چند روز گذشته
 • سابقه سرطان پوست یا خال های بدخیم.
 • پسوریازیس یا هرپس سیمپلکس فعال 
 • بارداری

کپسوژن چیست؟

کپسوژن در پلاژن تراپی به عنوان مواد پلاژن استفاده می‌شود.
در زمان استفاده از کپسوژن، سلول‌های مرده صورت از بین می‌رود و همچنین به جذب شدن مواد مغذی در صورت کمک می‌کند. پس کاربرد کپسوژن بسیار حیاتی است.

مواد تشکیل دهنده پلاژن شامل چیست ؟

رتینول:گردش خون را  تحریک می کند و کلاژن سازی را افزایش می دهد که همین امر باعث  پوست صورت شاداب و لطیف شود. از پیری زودرس جلوگیری می کند و خطوط، چین و چروک را کاهش می دهد.

هیالورونیک اسید: این ماده به طور طبیعی در بدن تولید می شود. اما با بالا رفتن سن سطح تولید موادی که پوست برای سالم بودن و شادابی نیاز دارد کم می شود که همین باعث پیری و افتادگی صورت می شود. هیالورونیک اسید از این امر جلوگیری می کند.

پیتیدها: پیتید ها پروتئین های پوست هستند که باعث رطوبت پوست می شوند. ابرسان بسیار قوی ای است که می تواند زبری و خشک پوست را از بین ببرد.

فواید کپسوژن برای پوست:

استفاده از این محصول و مواد پلاژن در کنار تغذیه و هیدراته کردن پوست، باعث از بین رفتن چین و چروک پوست می‌شود و استفاده مرتب از این محصول باعث سفت شدن پوست شما می‌شود. قابل ذکر است استفاده از این وسیله برای همه پوست‌ها با هر جنسی قابل استفاده است.

کپسوژن به صورت بسته‌ای به عنوان مواد پلاژن به فروش می‌رسد. برای خرید این محصول می‌توانید به صورت حضوری یا آنلاین از فروشگاه تجهیزات مراقبت از پوست نیلوطب خرید کنید.

کپسوژن

دستگاه پلاژن ژنو از یک کپسول اختراع شده Capsugen استفاده می‌کند که یک دیسک صاف و گسترده است و به طور موثری سلول‌های پوستی مات و مرده را بدون سایش یا مکش از بین می‌برد – هر دو باعث تحریک پوست می‌شوند. این به جوان سازی پوست کمک می‌کند که در عمق پوستتان درخشش فوری سالم داشته باشید.

کاربرد کپسوژن چیست؟

کپسوژن پوست را تمیز می‌کند و آن را برای تزریق مواد مغذی فعال آماده می‌سازد:

 • نئوریوایو برای جوانسازی و ضدپیری
 • نئوبرایت برای روشن سازی و بهبود بافت پوست

قرص کپسوژن لایه بالایی پوست را اکسفولیاته می‌کند که کمک به حذف سلولهای مرده می‌کند، پوست را صاف و بازسازی می‌کند و آن را برای دریافت مواد مغذی فعال آماده می‌کند. دستگاه پلاژن حباب های co2 تولید می‌کند که به آرامی در سطح پوست ترکیده و یک پاسخ  فیزیولوژیک ایجاد می‌کند که سبب فرستادن خون غنی از اکسیژن به این ناحیه می‌شود. این امر جریان خون مویرگی و متابولیسم پوست را افزایش می‌دهد. اکسیژن رسانی منجر به جذب بهینه  ترکیبات فعال می‌گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]