پلاژن

دستگاه پلاژن Geneo

روش‌های جوانسازی پوست این روزها از پرطرفدارترین راه های مراقبت از پوست است. دستگاه پلاژن مدل التراسونیک کامل‌ترین و جدیدترین روش جوانسازی پوست است. با این دستگاه جوانساز پوست از طریق لایه برداری، چین و چروک پوست را کاهش می‌دهند و همین کار نه تنها باعث جوانسازی و سفت شدن پوست می‌شود، بلکه باعث از بین بردن لک های پوستی ناشی از حاملگی و نور آفتاب و در نتیجه روشن شدن پوست می شود.

دستگاه پلاژن کمک بسیاری به لیفتینگ صورت می‌کند. کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید که از طریق این دستگاه در پوست ایجاد می‌شود. عامل مهمی برای سلامت و جوانی پوست شما می‌باشد. این سه عنصر در درون پوست باعث داشتن پوستی متراکم، جوان و محکم می‌شود. فقدان کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید در پوست باعث شل شدن، افتادگی پوست صورت ،چین و چروک و حتی ایجاد خط خنده و اخم روی پوست صورت می شود.

دستگاه جوانساز پوست مدل التراسونیک
جوانسازی پوست

دستگاه پلاژن مدل التراسونیک صورت به حل این مشکلات کمک کرده است. و راهی را پیش روی شما گذاشته تا بتوانید جوانی و شادابی پوست تان را  با استفاده از مواد پلاژن حفظ کنید.
پوستی سالم، سفت و با تراکم بالا از طریق دستگاه جوانساز پوست مدل التراسونیک دست یافتنی است. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه پلاژن جوانساز پوست می توان به لایه برداری فوری و روشن شدن پوست، کاهش و بهبود هایپرپیگمنتیشن (لکه های پوستی)، اکسیژن رسانی به پوست برای بهبود سلولی مناسب برای تمام تیپ های پوستی (غیر از افرادی که جوش فعال دارند)، درمان سریع و موثر، آبرسانی و جوانسازی پوست، کاهش چین و چروک و افزایش قوام پوست نیز اشاره کرد.

مزایا و فواید دستگاه پلاژن

زمانی که از دستگاه پلاژن تراپی اکسیژنو پلاس استفاده می کنید رفع خستگی احساس شده. و می تواند بسیار تسکین دهنده و آرام بخش باشد. کاربران زمان استفاده به خواب فرو می روند و زمانی که بیدار می شوند احساس رفع خستگی و سرزندگی می‌کنند. افرادی که دارای پوست های حساس هستند امکان دارد در طی اولین بخش از درمان در پوست خود کمی احساس گرما داشته باشند. OxyGeneo لایه ی رویی پوست را لایه برداری کرده و جهت اماده سازی دریافت مواد مغذی آن را فعال می کند. همچنین با استفاده از Capsugen منحصر به فرد به ما در تهیه پوستی مناسب جهت تزریق مواد مغذی ضروری کمک می کند.

کاربرد های دستگاه پلاژن

کاربرد دستگاه پلاژن برای جوانسازی و رفع چین و چروک، آبرسانی، تغذیه سلول های پوستی، لایه برداری و حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از پیری آن می باشد. به اکسیژن رسانی پوست کمک می کند. این تکنولوژی همچنین لایه رویی پوست را لایه برداری کرده. و با استفاده از کپسوژن آن را برای دریافت مواد مغذی آماده می کند. پوست را تغذیه می کند و باعث پاکسازی فوق العاده می شود.

مراقبت های پس از پلاژن تراپی

  • نباید از کمپرس سرد استفاده کنید زیرا روند اثر گذاری این درمان با ایجاد گرما در لایه های پوست است و سرما سبب تداخل با اثر درمان می شوند.
  • امکان دارد پوست مقداری حساس شود و به این دلیل باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب و دما های بالا مثل سونا و حمام داغ خودداری کرد.
  • ممکن است کمی جای سوزن ها به صورت نقاط قرمز باقی بماند که در کمتر از سه روز بهبود می باید.
  • حتما از کرم ضد آفتاب با SPF بالای 50 پس از درمان استفاده کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]