دستگاه پاکسازی میکرودرم دیاموند

پاکسازی میکرودرم

میکرودرم راهی بسیار موثر در مراقبت از پوست است. یکی از تجهیزات مراقبت از پوست که این روزها برای میکرودرم در مراکز درمانی و زیبایی استفاده می‌شود، دستگاه پاکسازی میکرودرم مدل دیاموند است. به کمک این دستگاه لکه های ایجاد شده بر روی پوست به دلیل بالارفتن سن و نقطه های سیاه پوست را بهبود می‌بخشد. همچنین باعث روشن تر شدن پوست می‌شود.
اگر شما نیز به دنبال بهبود پوست های تیره شده بدن مانند زیر بغل و کشاله ران هستید استفاده از دستگاه پاکسازی میکرودرم مدل دیاموند را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
عملکرد این دستگاه به این صورت است که با لایه برداری و مکش پوست باعث پاکسازی پوست صورت می‌شود و در نتیجه باعث ایجاد ظاهری شاداب تر برای شما می‌شود.

دستگاه پاکسازی میکرودرم مدل دیاموند
دستگاه میکرودرم

از کاربرهای درمانی و زیبایی دیگر دستگاه پاکسازی میکرودرم مدل دیاموند ، کاهش چین و چروک زیر پوست صورت است مانند چین های ظریف دور چشم که مانند دیگر مناطق پوست چروک‌های واضحی ندارد. همچنین می‌توان برای کاهش سوراخ های ریز یا همان منافذ باز پوست و درمان پوست پرتقالی از این روش میکرودرم استفاده کرد. این دستگاه با انرژی برق کارمی‌کند و قابلیت تنظیم هم دارد.

مراقبت‌هایی که باید در نظر داشته باشید

بعد این انجام میکرودرم معمولا نیازی به استراحت نمی باشد و شما می‌توانید کارهای روزانه خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهید. البته باید مراقب پوست صورت خود باشید.
جوش زدن بعد از میکرودرم یکی از عوارض انجام این روش جوانسازی پوست است.پوست شما باید حتما مرطوب باشد و آبرسانی به پوست صورت خود را جدی بگیرید.
حتما از محصولات مراقبت از پوست مورد استفاده قرار دهید.این موضوع بسیار مهم است که پس از انجام این روش از پوست خود در مقابل نور آفتاب مراقبت کنید.
پوست شما تا چند هفته پس از انجام این روش زیبایی در مقابل نور آفتاب بسیار حساس است.
حتما از کرم‌های ضد آفتاب قوی و باکیفیت استفاده کنید.

ویژگی های دستگاه پاکسازی میکرودرم دیاموند DIAMOND

۱ – میکرودرم خانگی دیاموند در بازسازی و احیا لایه میانی پوست (درم) بسیار کارامد می باشد

دستگاه میکرودرم دیاموند از طریق افزایش میکروسیرکولاسیون ( تغذیه، مکان مبادله زباله) موجب
بالا رفتن سوخت و ساز پوست و بهبود اکسیژن رسانی در پوست می گردد
و با ایجاد گردش لنفاوی آرام و حذف رطوبت اضافی و مواد غیر ضروری از چرخه سوخت و ساز پوست
و افزایش عملکرد تامین مواد مغذی، سبب بهبود عملکرد پوست می گردد.
دستگاه میکرودرم دیاموند موجب ارتقا عملکرد غدد جانبی( غدد سباسه، فولیکول مو) نیز می گردد.

۲ – برای درمان آکنه

  • پاکسازی عمیق منافذ در اطراف محل تجمع سموم و جلوگیری از مسدود شدن منافذ پوست و تقویت برای حذف سلولهای مرده
  • تحریک متابولیسم و ارتقا خروج چربی و باکتری ها و سموم و سلول های مرده و افزایش سرعت احیای سلول های پوست
  • افزایش نفوذ پذیری و جذب سلولی، با فعال کردن عوامل موثر در سلول پوست، رشد باکتری های عامل آکنه را مهار می کند و باعث بهبود روند درمان زخم می شود.
  • بهبود بخشیدن، بازسازی و احیای سلول های پوستی، از بین بردن آکنه و تازه شدن پوست و ترمیم جای آکنه.

۳ – درمان پوست های خشک

  • دستگاه میکرودرم دیاموند با حذف کراتین های فرسوده و پیر و جلوگیری از تجمع بیش از حد سلول های پوست موجب می شود که پوست صاف و لطیف بماند.
  • افزایش گردش خون و لنف موجب تسریع جذب آب و اکسیژن شده و روشنایی و درخشش پوست افزایش می یابد.
  • رطوبت و اثر بازسازی، با افزایش نفوذ پذیری سلول، جذب مواد زیبایی آسان می شود و رطوبت پوست را افزایش می دهد.
  • بازسازی سلول های پایه اپیدرم را ارتقا می دهد، سرعت نوسازی پوست را افزایش می دهد و بافت پوست را به حالت عادی بر می گرداند.

آیا پاکسازی میکرودرم درد دارد؟

احتمالا برای هر کس که قصد انجام میکرودرم را دارد این پیش می اید که «آیا میکرودرم درد دارد؟» در پاسخ باید بگوییم خیر. هیچ کدام از مرحله‌ های میکرودرم درد ندارد.
یکی از ویژگی های انجام این روش پوستی این است که دوره نقاهت ندارد و شما می‌توانید بعد از انجام آن به کارهای روزمره‌ خود برسید. امکان دارد شما به دلیل مکش دستگاه میکرودرم، هنگام درمان مقداری احساس ناراحتی کنید و یا تا چند ساعت پس از درمان احساس کنید پوستتان جمع شده باشد. اگر هم پوست حساسی داشته باشید، ممکن است به دلیل مکش دستگاه کمی پوستتان دچار کبودی شود. اما به در کل این روش جوان سازی پوست دردی ندارد.

راهنمای خرید دستگاه میکرودرم

انتخاب دستگاه میکرودرم مناسب، در میان تمام مارک ها و برند های متنوع موجود در بازار، مقداری دشوار به نظر می رسد. اما اگر شناخت کافی از ویژگی ها و مشخصات دستگاه ها به کمک یک راهنمای خرید جامع و کامل داشته باشید، می توان فرآیند انتخاب و خرید دستگاه را به مراتب برای خود آسان تر کنید. در نتیجه باید به فاکتور های راهنمای خرید یک دستگاه میکرودرم خوب توجه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]