گواشا

 سنگ گواشا

«گواشا، یک درمان جوامع میباشد، راه غلطی برای انجام آن وجود ندارد». این جمله را بریندل می­گوید. او توصیه می­کند که هر روز به مدت یک دقیقه از یک سنگ استفاده کنید و این کار برای دیدن مزایای آن بسنده میباشد اما حتماً به احساس خود درباره میزان تاثیرگذاری آن اعتماد داشته باشید.

از این سنگ میتوانیم هر روز صبح یا قبل از رفتن به رختخواب استفاده کنیم. با توجه به انرژی­هایی که سنگ­ها در خود حمل میکنند، بریندل استفاده از کوارتز رز را در صبح و یشم را در باقیمانده روز و در شب توصیه می­کند.

نحوه استفاده از سنگ گواشا

  1. این دستگاه را به آرامی روی گردن، صورت و بخش دکلته فشار دهید.
  2. دستگاه را به آرامی زیر هر چشم، سپس روی هر چشم با پلک بسته فشار دهید و نگهدارید.
  3. از گردن شروع کنید، به سمت بالا حرکت کنید تا به پیشانی برسید.
  4. زاویه دستگاه باید 45 درجه و در جهت کار باشد، از لبه گرد برای ایجاد فشار و حرکت به سمت پیشانی، چانه و سپس لب­ها استفاده کنید (حدود هشت بار در هر جهت حرکت کنید). از سر دو انحنایی روی گلو و خط فک استفاده کنید.

برای تمیزکردن دستگاه گواشا، گرفتن در زیر اب خالی کافی میباشد. برای کسب اطلاعات فنی بیشتر، بریندل ویدئوهای مختلفی را روی اینستاگرام شخصی خود و اکانت هایو متد قرار داده است تا به شما برای استفاده درست از دستگاه گواشا کمک کند.

قرمزی روی صورت یا بدن در هنگام استفاده از دستگاه ممکن است به صورت زخم یا جراحت دیده شود، اما در پزشکی چینی باور بر این است که قرمزی (شا)، پاسخ شفابخش بدن شماست. میزان شا به نوع پوست و شدت درمان بستگی دارد.

چگونه دستگاه خود را انتخاب کنید؟

وزن آن را چک کنید (باید احساس سنگینی داشته باشد) و ببینید آیا سرد است یا خیر. سنگ زیبایی، باید سرد باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]