نحوه استفاده از جیدرولر

جید رولر محصولی فوق العاده برای مراقبت از پوست و رفع مشکلات پوستی است. شما با استفاده از این محصول می توانید پوستی بدون چروک، لکه و جوان داشته باشید. این محصول در جوانسازی و مراقبت از پوست شما بسیار عالی عمل می کند. از فروشگاه نیلوطب می‌توانید بهترین جنس جیدرولر را تهیه کنید.

خواص جید رولر

بسیاری از متخصصان پوست و زیبایی استفاده از این محصول را بعنوان مراقبت روزانه پوست توصیه می‌کنند. البته اینکه بدانید چگونه از این وسیله استفاده کنید تأثیر مستقیمی در روند مراقبت و جوانسازی پوست شما دارد. بسیاری از افراد تصور می کنند این محصول را به دلیل رولی بودن فقط باید بر روی پوست کشید و غلطک بر روی پوست بغلتد و کار تمام است. اما در اصل چنین چیزی نیست.

شیوه کار جید رولر

نحوه دست گرفتن و میزان فشار وارد بر پوست توسط غلتک یا همان سنگ یشم، جهت حرکت جید رولر و حتی مواد مکمل مصرف با آن بر مراقبت پوست شما تأثیر مستقیم دارد. پس حتما ابتدا کار با این دستگاه را به خوبی یاد بگیرید و سپس از آن برای مراقبت های روزانه پوست خود در کنار سایر محصولات و روش ها استفاده کنید. در ادامه نحوه استفاده صحیح از جید رولر را به شما آموزش خواهیم داد.

جید رولر ویبراتور

آموزش استفاده از جید رولر

برای استفاده از این رولر باید پوست خود را تمیز کنید و اگر لازم است از محصولات مراقبت پوست خود استفاده کنید. سپس از جیدرولر برای ماساژ بیرونی پوست استفاده کنید. با همان فشار کم بر روی پوست میزان مواد زائد و آب اضافی از پوست خارج می گردد. وقتی جید رولر را بر روی پوست خود ماساژ می دهید موجب می شود محصولات مراقبت پوستی که بر روی پوست خود زده اید بهتر جذب پوست شوند. جید رولر می تواند در فرآیند کلاژن سازی به پوست شما کمک شایانی کند. ترجیحا برای شروع استفاده از این وسیله ابتدا آن را بر روی گونه ها بغلتانید و سپس به قسمت های دیگر پوست بروید. بعد از گونه ها نوبت قسمت خط فک و بخش های عمده پوست صورت است. در اخر جید رولر را به سمت پشت گوش ها و ترقوه برده و وری پوست بکشید تا مایعات اضافی از سیستم لنفاوی بدن خارج شوند. با این روش استفاده می توانید به راحتی از جید رولر در کنار سایر محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید.

جید رولر Jade Roller

محصولات مکمل جید رولر

شما می‌توانید در کنار استفاده از جید رولر از انواع سرم ها و روغن‌های مناسب برای پوست خود استفاده کنید تا با ماساژ دادن توسط جید رولر جذب پوست شوند و فرآیند جوانسازی و آبرسانی را تسریع بخشند. این سرم ها و روغن ها موجب ماساژ بهتر پوست خواهند شد. سعی کنید از محصولاتی که حاوی پپتید هستند استفاده کنید زیرا این محصولات موجب سفت شدن و جوانسازی پوست خواهند شد و چین و چروک ها و خطوط ریز را از بین می برند. سرم های آبرسان، روغن های روشن کننده و گیاهی، انواع محصولات جوانسازی و لکه بر می توانند به صورت مکمل با جید رولر بر روی پوست استفاده شوند.

چه زمانی از جید رولر استفاده کنید؟

جید رولر را می توان در هر زمان از شبانه روز بر روی پوست استفاده کرد. یکی از کاربردهای این محصول برای کرم های مرطوب کننده و کرم های دور چشم است که به راحتی کرم را بر روی پوست پخش کرده و موجب نفوذ عمیق کرم در پوست شده و اثرگذاری آن را چندین برابر می کند. سنگ یشم هم با توجه به نوع خاصیت خود که آرامش بخش است در کنار این محصولات موجب آرامش پوست و تسریع خون رسانی در آن می شود.

سنگ گواشا و جید رولر

عوارض جانبی استفاده از جید رولر

جید رولر برای انواع پوست مناسب بوده و قابل استفاده است. شما می توانید به صورت روزانه از جید رولر استفاده کنید اما در نظر داشته باشید اگر به صورت صحیح از این وسیله استفاده نکنید می تواند موجب بروز باکتری و عفونت در پوست شود. جید رولر برای مشکلات پوستی همچون التهابات ناشی از اگزما و آکنه مناسب نیست. در نظر داشته باشید اگر جیدرولر را به درستی نگهداری نکنید ممکن است سنگ یشم آن دچار آلودگی شود و به راحتی میکروب را به پوست شما منتقل کند. حتما سنگ یشم را بعد از هربار استفاده جید رولر تمیز کرده تا دفعه بعد کاملاً تمیز باشد. این محصول در اصل عوارضی ندارد و تنها نحوه نگهداری و استفاده آن می تواند در صورت درست رعایت نشدن مشکل ساز شود.