مینی یخچال

 در مینی یخچال آرایشی از چه محصولاتی می‌توانیم نگهداری کنیم؟

مینی یخچال از جمله ابزار کاربردی است که شما می‌توانید در منزل و سالن زیبایی و حتی کلینیک‌های مراقبت از پوست برای مراقبت صحیح ابزار و محصولات آرایشی و مراقبتی استفاده کنید. ظاهر فانتزی این محصول به جذابیتش افزوده و آن را تبدیل به یکی از تجهیزات دوست داشتنی و البته ضروری برای بانوان و آرایشگران کرده است. زیبایی ظاهری این محصول به قدری جذاب است که می‌تواند دکور زیبایی در سالن شما باشد. برخی از محصولات آرایشی  در دمای محیط خراب میشوند. شما می‌توانید با توجه به مندرجات روی محصولات آرایشی و مراقبتی و توصیه‌های نگهداری از آن‌ها در  یخچال ارایشی نگهداری کنید. اگر محصولات آرایشی و مراقبتی شما بهتر است در دمای پایین نگهداری شوند، طبیعتاً استفاده از مینی یخچال فکر خوبی خواهد بود.

قرار دادن کدام محصولات در مینی یخچال آرایشی مجاز است؟

همانطور که اشاره کردیم مینی یخچال یکی از تجهیزات نوین و البته کاربردی در صنعت آرایش و مراقبت از پوست شناخته می‌شود. در یک یخچال آرایشی، شما می‌توانید موارد زیر را قرار داده و مراقبت کنید:

  •     محصولات آرایشی

یکی از اولین‌ محصولاتی که می‌توانید با خیال راحت در مینی یخچال آرایشی نگهداری کنید، محصولات و ترکیبات آرایشی هستند. لوازم آرایشی مختلف از جمله لوازم آرایش صورت مانند رژ لب،  رژگونه، پنکیک، کانسیلر، پودر، آرایش چشم و ابرو، ایلاینر، ماسک و براش‌های آرایشی قابلیت نگهداری در مینی‌یخچال دارند.

  •     محصولات مراقبت از پوست

اگر روی مندرجات بسته محصولات مراقبت از پوست را مطالعه کنید، متوجه می‌شوید که بهتر است در دمای پایین نگهداری شوند تا کیفیت و اثرگذاری خود را حفظ کنند. محصولات مراقبتی مانند کرم‌های صورت و بدن، سرم‌ها، محلول‌ها و ژل‌های ضد چروک، ضد آفتاب، مرطوب‌کننده و محافظ پوست لازم است در مینی یخچال نگهداری شوند.

  •     محصولات مراقبت از مو

محصولات مراقبت از مو شامل اسپری‌ها، روغن‌ها، کرم‌ها و محلول‌های حالت دهنده مو، شامپو و روغن مو را هم می‌توانید در  یخچال‌آرایشی نگهداری کنید.

  •     عطر و ادکلن

می‌توانید نمونه‌های کوچک عطرها و ادکلن‌ها را در مینی یخچال آرایشی قرار دهید تا بوی آنها را در طول روز تازه و جذاب نگه دارید.

توجه داشته باشید که در صورت قرار دادن محصولات آرایشی در یخچال، بهتر است دستورات نگهداری سازنده را رعایت کنید و هرگز مواد خوراکی را داخل این محصول قرار ندهید. همچنین، در صورت وجود فضای محدود، محصولات ضروری و پر استفاده را در یخچال آرایشی نگهداری کنید.

چند مزیت مینی یخچال آرایشی

  •     سبک و قابل حمل است

یکی از مزیت‌های مینی یخچال آرایشی حمل آسان این دستگاه است. برخلاف دیگر انواع یخچال این محصول آنقدر کوچک و سبک است که حتی در سفر هم می‌توانید از آن استفاده کنید. مخصوصاً اگر آرایشگر یا گریمور به دلایل کاری مجبور به جابجایی و مسافرت باشد این مینی یخچال می‌تواند برای حفظ سلامت و تازگی محصولات آرایشی و پوستی نقش اساسی داشته باشد. همچنین به دلیل ابعاد کوچکی که دارد می‌توانید آن را حمل کرده و در هر نقطه از منزل و سالن آرایش نگهداری و راه اندازی کنید. وزن این مینی یخچال حتی برای قرار دادن روی عسلی و میز هم مناسب است.

  •     کمک به نظم محصولات مراقبتی و آرایشی

با وجود اینکه از محصولات آرایشی و مراقبتی جهت بهبود زیبایی و حفظ جوانی پوست استفاده می‌کنیم، اما هرگز نباید در کنار یکدیگر نگهداری شوند. استفاده از یک محیط طبقه بندی شده و البته خنک کمک می‌کند که محصولات آرایشی و پوستی با یکدیگر در تماس مستقیم نباشند. شما می‌توانید براساس کاربرد و استفاده خود محصولات آرایشی و مراقبتی پوست را در طبقات مختلف مینی یخچال آرایشی نگهداری کنید.

  •     حفظ محصولات آرایشی

دیگر مزیت استفاده از مینی یخچال آرایشی حفظ عمر مفید محصولات است. تفاوتی ندارد محصولات شما برای مراقبت از پوست هستند و یا آرایش پوست؛ در هر صورت نیاز به نگهداری در یک محیط خشک و خنک دارند تا ظاهر و کیفیت خود را حفظ کنند.

  •     حفظ تازگی محصولات آرایشی

حتماً برای شما هم پیش آمده که اوایل مصرف یک محصول آرایشی مانند رژ لب بسیار از آن راضی باشید اما پس از یک مدت کیفیت اولیه را از آن دریافت نکنید. اکثر محصولات آرایشی در تماس با هوای محیط، نور خورشید و گرمای هوا دچار اُفت کیفیت شده و خاصیت خود را از دست می‌دهند. با قرار دادن محصولات آرایشی در مینی یخچال آرایشی می‌توانید مطمئن باشید که تا پایان تاریخ انقضا محصولات کیفیت خود را حفظ می‌کنند.

حفظ محصولات آرایشی و کاهش ریسک فساد با مینی یخچال آرایشی

ریسک فساد محصولات آرایشی و مراقبت پوست بسیار بالاست. با وجود اینکه در ظاهر محصولات سالم هستند اما ممکن است در صورت قرار گرفتن طولانی مدت در محیط دچار فساد شوند. نگهداری از محصولات آرایشی و مراقبت پوست این اطمینان را به شما می‌دهد که فضای خنک از رشد باکتری‌ها و دیگر میکروارگانیسم‌ها جلوگیری کرده و ریسک بروز حساسیت و بیماری پس از مصرف محصولات برطرف می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]