مواد پلاژن

یکی از تجهیزات مراقبت از پوست که در کلینیک‌های زیبایی پوست برای جوانسازی و شادابی پوست از آن استفاده می‌شود پلاژن است. برای کار با پلاژن نیاز به مواد مصرفی داریم . در اینجا در مورد مواد پلاژن توضیح خواهیم داد.

پلاژن تراپی چیست؟

پلاژن تراپی به فرآیندی می‌گویند، که با استفاده از دستگاهی به نام پلاژن به پاک سازی و همچنین جوانسازی پوست کمک می‌کند. پلاژن تراپی به نوعی فرآیند غیر تهاجمی در ارتباط با زیبایی درمانی نیز گفته می‌شود. در این روش با برخورد امواج رادیویی پر سرعت ولی با موج کوتاه پوست صورت شما را فعال و تحریک می‌کند. در این روش به دلیل استفاده از سری پلاژن تراپی درد کمتری را مشتری حس می‌کند. در طی فرآیند پلاژن تراپی از قرص های مخصوصی به نام قرص‌های پلاژن استفاده می‌شود.

قرص پلاژن چیست؟

در زمان استفاده از دستگاه پلاژن برای فرآیند پلاژن تراپی باید از قرص‌های پلاژن استفاده کرد. این قرص‌ها نوعی ژل هستند که برای سفت شدن پوست و جوانسازی استفاده می‌شود. موادی که باعث تشکیل قرص‌های پلاژن شده است، شامل پپتید، هیالورونیک استید و رتینول می‌باشد. در کنار این قرص‌ها از ماده‌ای دیگر به نام کپسوژن استفاده می‌شود. به طوری کلی می‌توان گفت کپسوژن‌ها باعث لایه برداری پوست شما می‌شود و در عین حال به تغذیه رسانی پوست در زمان استفاده از قرص پلاژن نیز کمک می‌کند. قرص‌های پلاژن نیز در فرآیند‌های متفاوتی مانند فرا صوت و اکسی جینیو استفاده می‌شود.

کیت پلاژن

انواع قرص‌ پلاژن

قرص پلاژن فرا صوت ( Ultra sound ):

 در این فرآیند از امواج صوتی با فرکانس‌های پایین پر سرعت استفاده می‌شود. در این فرآیند با ایجاد امواج باعث محکم شدن پوست و ترمیم طبیعی بافت پوست میشود. هم چنین باعث لایه برداری و پاکسازی پوست شما نیز می‌شود.

فرآیند اکسی جینیو ( OXYGENEO ) : از فرآیند به جهت لایه برداری پوست و سلول‌های مرده شما استفاده می‌شود. در این فرآیند با بالا بردن سطح اکسیژن پوست باعث همجوشی پوست شما و مواد مغذی می‌شود.

وظایف قرص پلاژن

  1. جوانسازی پوست
  2. ایجاد سلامتی و شادابی بر روی پوست شما
  3. از بین بردن چین و چروک پوست به خصوص اطراف چشم
  4. سفت شدن پوست صورت
  5. و در نهایت تقویت پوست شما

هزینه خریداری پک مورد نیاز برای پلاژن تراپی

در صورتی که قصد استفاده از فرآیند پلاژن تراپی را دارید باید پک کورد نیاز خود را نیز داشته باشید. برای خرید این پک می‌توانید به صورت حضوری مراجعه کنید و یا در وقت خود صرفه جویی کنید و به صورت اینترنتی خریداری کنید. به همین دلیل باید از سایت‌های معتبر این خرید را انجام دهید تا از اصالت مواد اطمینان داشته باشید. به همین دلیل ما به شما سایت نیلو طب را معرفی می کنیم در این سایت می‌‌توانید پک مورد نیاز خود را پلاژن تراپی خریداری کنید. قیمت این پک حدودا بین 500 تا 600 هزار تومان است. موادی در این پک به فروش می‌رسد شامل قرص پلاژن، کیت پلاژن، کیت اکسیژن ساز و کیت جوانسازی پوست می‌باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]