ژل پلاژن

قرص پلاژن :

برای کار با دستگاه پلاژن باید از ژل پلاژن استفاده کرد. این ژل حاوی بهترین مواد برای جوانسازی و ترمیم پوست است. مواد ژل  شامل هیالورونیک اسید، پیتید ها و رتینول است. به همراه ژل یک ماده دیگر به نام کپسوژن برای این دستگاه استفاده می‌شود. کپسوژن برای لایه برداری استفاده می‌شود که به جذب مواد مغذی در حین عمل  پوست کمک می‌کند.

قرص پلاژن

مواد پلاژن

پک کامل :

وظیفه این مواد  در جهت سلامت و شادابی و جوانسازی پوست است مانند از بین بردن کامل چین و چروک پوست ،‌مخصوصا پوست حساس اطراف چشم ، همچنین ژل پلاژن به سفت کردن و تقویت پوست صورت و بدن کمک بسزایی می‌کند. نیازی به گفتن نیست که با استفاده از این مواد  و پک کامل جوانسازی و شادابی و تغذیه پوست به بالاترین حد خود می‌رسد. پک مواد شامل ژل دستگاه  NeoBright نئو برایت، نئو ریوایو NeoRevive و کپسوژن است.

سبب بازسازی و رطولت پوست می شود و ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد.

اسید هیالورونیک = کاهش چین و چروک
اسید هیالورونیک هیدراتاسیون را افزایش می دهد و مانع از کاهش رطوبت پوست می شود و باعث افزایش حجم میگردد و بنابراین چین و چروک را کاهش می دهد.
پپتید ها = ترمیم پوست
پپتیدها قطعات کوچک پروتئینی است که توانایی پوست برای حفظ مایعات را تقویت می کنند. در ترکیب با اسید هیالورونیک اثر سینرژیک برای ترمیم پوست ایجاد می شود.

رتینول = تجدید کلاژن
یک مشتق از ویتامین A، رتینول از نظر بالینی اثبات شده است که باعث افزایش تولید کلاژن و تولید سلول های پوست می شود و به عنوان یکی از راه حل های موثر ضد چین و چروک محسوب می شود.

رنگ پوست را روشن می کند، ظاهر رنگ پوست و تن پوست نامناسب را به حداقل می رساند.

اسید آزلائیک = حتی رنگدانه
اسید آزلائیک یک عامل شناخته شده برای درمان شرایط هیپرپیگمانتاسیون پوست است که باعث کاهش فعالیت سلول های تولید کننده رنگدانه می شود.

اسید کجیک = روشن کننده پوست
اسید کجیک یک عامل طبیعی است که توسط قارچ ها تولید می شود که مانع تولید ملانین می شود. هنگامی که با اسید آزولیک ترکیب می شود، اثر نورپردازی و سفید کننده هم افزایی وجود دارد.

رتینول = ضد پیری
یک مشتق از ویتامین A، رتینول از نظر بالینی اثبات شده است که کلاژن و تولید سلول های پوست را افزایش می دهد. همچنین به عنوان یکی از بهترین راه حل های ضد پیری شناخته شده است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]