گواشا

فواید گواشا

فواید سنگ گواشا برای صورت

اگر می‌خواهید گردش خون را تقویت کنید، درخشندگی را برقرار کنید. و تجدید سلول را تحریک کنید، ماساژ صورت همراه با سنگ گواشا صورت لازم است. با تخلیه سموم هر روز، مانند ماساژ سم‌زدایی عمل می‌کند. ناخالصی‌ های پوست را از بین می‌برد. به جلوگیری از ایجاد چین و چروک و خطوط ظریف و مقابله با اثرات مخرب پیری است. هنگامی که سنگ گواشا جید در اطراف چشم استفاده می‌شود، گردش خون را افزایش داده و جریان انرژی را هماهنگ می‌کند. به تقویت عضلات حمایت کننده پوست کمک می کند. جوش‌های سرسیاه، لکه‌ها و بی نظمی‌ها به تدریج محو می‌شوند.

1. بهبود عملکرد کبد

مطالعات نشان می دهد که گواشا می تواند باعث از بین بردن التهابات کبد شود و فعالیت آنزیم های کبدی را می تواند افزایش دهد
و همچنین می تواند که التهابات مزمن آن را کاملا از بین ببرد و باعث شود که این دردها تا 48 ساعت بعد از گواشا تراپی از بین بروند .

2. بهبود میگرن

محققان به این نتیجه رسیده اند که تاثیر سنگ گواشا جید یا استون درمانی برای افراد 72 سال به بالابرای سردرد های مزمن بسیار شگفت انگیز است که بیمار
در این شرایط تحت یک درمان 14 روزه قرار می گیرد .

3. موثر در درمان سندروم یا نشانگان توره

سندروم توره یک وضعیت عصبی می باشد که در آن افراد مبتلا به تیک های مختلف هستند .طبق تحقیقات، یک مرد 33 ساله مبتلا به این سندروم تحت درمان گواشا قرار گرفت و بعد از آن توانست با طب سوزنی و تکمیل این درمان بهبود پیدا کند و علائم بیماری او 70 درصد بعد از انجام استون درمانی کامل از بین رفت .

4. از بین بردن گردن درد

گواشا به از بین بردن درد گردن بسیار کمک می کند و مطالعات نشان می دهدکه انجام این درمان به مدت یک هفته می تواند تا حد زیادی درد گردن را پایان دهد.
البته که اثرات آن در بهبود این درد موقتی میباشد و به دست آوردن نتایج بلند مدت هنوز نیاز به تحقیقات و آزمایشات بیشتری دارد .

5. کمک به بهبود سندروم بعد از یائسگی

این سندروم در اوایل یائسگی و اواخر دوران باروری خانم ها پدید می اید.که در این مرحله سطح استروژن فرد نوسان پیدا می کند و نشانه هایی از جمله خشکی واژن ، مشکلات در خوابیدن ، قرمز شدن و گر گرفتن بدن را تجربه می کند .
گواشا می تواند به مدت هشت هقته و هر روز 5 دقیقه روی فرد مبتلا به این سندروم اجرا شود و فرد با علائم بهبود روبرو شود.

6.شقاق سینه

شقاق سینه را خانم های باردار تجربه می کنند. این اتفاق اکثرا در هفته های اول شیردهی می افتد. یا اگر مادر به هر دلیلی نتواند شیر بدهد، سینه ها متورم و دردناک می شوند و باعث می شود شیر دادن به نوزادان دشوار شد. این شرایط معمولاً موقتی می باشد. این در صورتی است که سینه ها با پر از شیر می شوند.

گواشا برای چه کسانی مناسب نیست؟

  • کسانی که دچار بیماری و شرایطی هستند که روی رگ ها و پوست تاثیر بگذارد.
  • افرادی که به منظور رقیق شدن خون دارو مصرف می کنند.
  • اشخاصی که دچار ترومبوز ورید عمقی هستند.

فواید گواشا در زیبایی چیست؟

گواشا می تواند باعث زیبایی صورت شود. این محصول روش استفاده بسیار اسانی دارد که با یک مطالعه جزئی می توانید به راحتی چگونگی استفاده از ان را فرا بگیرید. و پس از ان با استفاده همیشگی و مداوم از گواشا می توانید باعث زیبایی صورت خود شوید. حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه این اتفاق می افتد؟ در بالا راجع به خواص فوق العاده گواشا برای جوان سازی و افزایش گردش خون توضیح دادیم. اما کاربرد دیگری که گواشا برای زیبایی دارد این است که می تواند باعث کانتور صورت شود.

  • شادابی پوست: افزایش گردش خون و افزایش گردش لنف موجب بهبود اکسیژن رسانی به پوست و افزایش کلاژن سازی می شود.
  • کاهش التهاب و پف پوست: به دلیل از بین رفتن تجمع مایغات زیر پوستی و افزایش گردش خون.
  • لیفت طبیعی پوست: به دلیل حرکات کششی صورت به سمت بالا و ایجاد الاستیک پوست.
  • کاهش تنش پوست صورت: به دلیل حرکات آرام و باز شدن گره های بافت زیر پوست.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]