دستگاه هیدروفیشیال

دستگاه هیدروفیشیال :

فیشیال در واقع یک روش درمانی برای پوست است. که به کمک آن منافذ پوست پاکسازی شده و سلول‌های مرده پوست از بین می‌روند.  هیدروفشیال پوست در چند مرحله بر روی پوست کار  خواهد کرد. که موجب جوانسازی و تغذیه پوست صورت شده و تمامی مشکلات پوستی را برطرف می سازد. فیشیال صورت پیش از این توسط اپراتورهای آموزش دیده انجام می‌شد. که مراحل مراقب و زیبایی پوست را طولانی‌تر می‌کرد. اما اخیراً دستگاه‌های مخصوص چند کاره طراحی شده است. که به آن‌ها  فیشیال چند کاره گفته می شود. و در کلینیک های زیبایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 هیدروفشیال یک دستگاه میکرودرم آبریژن اکسیژن رسان است. که برای مراقبت‌های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این  پاکسازی کامل پوست را انجام داده و در واقع یکی از دستگاه‌های مراقب و زیبایی محسوب می‌شود. که در کلینیک‌های زیبایی کاربرد دارد. برای انجام فیشیال پوست حتما باید به متخصص زیبایی مراجعه کنید. تا با توجه به نوع و مشکلات پوستی که دارید تعداد جلسات و روش های مناسب جهت فیشیال پوست را به شما معرفی کنند. در نظر داشته باشید جهت انجام فیشیال پوست حتماً به کلینیک‌های زیبایی معتبر و بهداشتی مراجعه نمایید. و از تمیز و استریل بودن قطعات کاربردی دستگاه هیدروفیشیال بر روی پوست خود مطمئن باشید. در ادامه قسمت های مختلف دستگاه هیدروفشیال پوست را به شما معرفی می کنیم.

روش کار دستگاه هیدروفیشیال :

در قسمت جلوی این دستگاه سه مخزن وجود دارد مخازن A  و B و C. در مخزن اول مایع مخصوص پاکسازی قرار می گیرد   در مخزن دوم می توان مایع مخصوص مرطوب سازی یا جوان سازی پوست را قرار داد. در مخزن آخر یا همان مخزن C می توان مایع مخصوص جهت پاکسازی لوله های داخلی  قرار داد. در واقع زمانی که قصد دارید داخل دستگاه و لوله های آن را تمیز کنید می توانید از مخزن شماره سه استفاده نمایید. پایین مانیتور دستگاه سه عدد دکمه وجود دارد که اولین دکمه از چپ برای تنظیم جریان آب استفاده می شود، دکمه دوم جهت انتخاب مخزن های دستگاه است که تعیین می کند شما قصد دارید از کدام مخزن استفاده کنید و دکمه آخر جهت تنظیم فشار مکش می باشد.

در قسمت پشت دستگاه هیدروفیشیال نیز دو مخزن وجود دارد که یک مخزن برای تولید آب اکسیژنه است. به این معنی که این مخزن یک قطعه مخصوص این  است زیرا وقتی آب تمیز داخل این مخزن بریزیم هم اکسیژن و هم هیدروژن تولید خواهد کرد. مخزن دوم برای مایع هدر رفته یا همان مایع کثسف  است که به این مخزن وارد می شود. در قسمت کناری هیدروفیشیال یک کلید جهت خاموش و روشن کردن دستگاه تعبیه شده است.

دستگاه پاکسازی و جوانساز مدل هیدروفیشیال

دستگاه هیدروفیشیال ۶ کاره :

 هیدروفیشیال معمولاً چند کاره هستند که همزمان چند خدمات را به کاربر ارائه می دهند. که ما در این مطلب دستگاه 6 کاره هیدروفیشیال را به شما معرفی می کنیم.

  • اولین قطعه این دستگاه همان دسته میکرودرم هیدرودرمی  یا همان میکرودرم آبریژن است.
  • قطعه دوم هم دسته اولتراسونیک دستگاه است که جهت جذب مواد کاربرد دارد.
  • قطعه سوم دسته اتو پوست  است که جهت لایه برداری و جذب مواد کاربرد دارد.
  • قطعه چهارم دسته آر اف دو قطبی است که جهت لیفتینگ و سفت کردن پوست کاربرد دارد.
  • قطعه پنجم دستگاه دسته چکش سرد است که برای رفع قرمزی های پوست استفاده می شود. زمانی که از لیزر و یا روش های مراقبت و زیبایی پوست استفاده کردید که موجب قرمزی پوست شما شد می توان از این قطعه دستگاه جهت رفع قرمزی استفاده نمود.
  • اما قطعه آخر یعنی قطعه ششم دستگاه دسته اکسیژن جت یا همان اسپری پخش مواد دستگاه هیدروفیشیال است که می توان داخل شیشه کوچکی که بر روی این دسته تعبیه شده است اسانس های سفید کننده پوست و یا مرطوب ساز پوست ریخته و استفاده نمود که با فشار شدت بالا کار می کند و موجب می شود مواد به عمق پوست نفوذ کنند و تأثیرات آنی بر پوست داشته باشند.

این قطعات در واقع قسمت های اصلی فیشیال پوست است که توسط مانیتور تعبیه شده بر روی این  می توان هر کدام از قطعات را برای کاربرد موردنظر استفاده نمود و تنظیمات مربوط به آن اعمال شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]