دستگاه هیدرودرم

دستگاه هیدرودرم :

یکی از پرطرفدارترین تجهیزات مراقبت از پوست ، دستگاه هیدرودرم است. کاربرد این دستگاه در آب رسانی سریع به پوست است. آب رسانی پوست امری بسیار مهم در شادابی و سلامت پوست و همچنین جلوگیری از خشکی و ایجاد چین و چروک و پیر شدن پوست است. به این دلیل است که افراد زیادی به دنبال خرید دستگاه هیدرودرم پوست هستند تا برای جوانسازی پوست شان تلاش کنند. جالب است بدانید که بعد از استفاده از دستگاه هیدرودرم علاوه بر بهبود خطوط چین و چروک ، فرآیند پاکسازی پوست نیز بصورت قابل توجهی انجام می‌شود . خشکی و بی آبی پوست می‌تواند بر اساس ژنتیک ، محل زندگی یا محل کار ، استفاده بی رویه از لوازم آرایش و زیبایی و … باشد.

دستگاه هیدرودرم
هیدروفیشیال، هیدرودرم ابریژن

دستگاه هیدرودرم همچنین می‌تواند برای افرادی با پوست چرب درمان به حساب آید. این امر شامل جوش و آکنه نیز می‌شود. دستگاه هیدرودرم با برق کار می‌کند به همین دلیل قابلیت ضد آب بودن و شستشو را ندارد و بصورت خشک قابل استفاده است. معمولا دارای سه سری است که قابلیت تنظیم سرعت را نیز دارد. دستگاه هیدرودرم شامل پروپ‌های هیدرودرم و شیشه‌ هیدرودرم است.

روش کار دستگاه هیدرودرم :

برای انجام کار ، این دستگاه از یک ژل آبرسان استفاده می‌کند که دستگاه هیدرودرم این ژل را یونیزه می‌کند و به قسمت‌های خشک پوست تزریق می‌کند. این فرآیند باعث آبرسانی سلول‌های خشک پوست می‌شود در واقع لایه های زیرین پوست ، اپیدرم و درم پوست ژل آبرسان یونیزه را از این طریق دریافت می‌کند.

برای کار با دستگاه هیدرودرم باید آموزش‌های لازم را ببینید یا این کار را توسط اپراتور حرفه‌ای انجام دهید. مخصوصا اگر می‌خواهید از این دستگاه برای پوست اطراف چشم استفاده کنید.