دستگاه بخور سرد و گرم مدل Vapour838

دستگاه بخور مدل Vapour838

اگر شما جزء آن دسته افراد هستید که به مراقبت از پوست خود اهمیت می‌دهید ولی دچار کمبود وقت هستید، خرید این دستگاه بخور سرد و گرم مدل Vapour838 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. حتما می‌دانید که مهمترین کاربرد این دستگاه صورت، پاکسازی و جوانسازی پوست و در نتیجه حفظ طراوت و شادابی پوست صورت و بدن است.

کاربرد مهم دیگر استفاده در فصل های حساسیت‌ زا و آلوده است. که از چسبیدن میکروب ها به پوست شما جلوگیری می‌کنند. بعد استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم پیشنهاد می‌کنیم. که از انواع اسکراپ، لایه بردار و ماسک صورت استفاده کنید. خرید دستگاه بخور سرد و گرم علاوه در کمک به مدیریت زمان ، به صرفه جویی در هزینه هم کمک می‌کند. یکی از بهترین راهکار هایی که می تواند قبل و بعد از بخور تاثیرات مثبتی روی پوست شما داشته باشد استفاده از درمارولر، جیدرولر و گواشا یوکی می باشد.

"<yoastmark

بخور سرد و گرم

دستگاه بخور سرد و گرم مدل Vapour838 دارای طراحی اِرگونومیک است که باعث شده مورد استقبال بسیاری قرار گیرد. برای رفع گرفتگی بینی و درمان سرفه های خشک و مزمن نیز می‌توانیم از بخار گرم این دستگاه مراقبت پوستی استفاده کرد. مزیت این دستگاه بخور در این است که دارای بدنه ایی بسیار مقاوم است. همچنین دارای 5 پایه چرخشی است که جابجایی را آسان‌تر کرده است .

دستگاه بخور سرد و گرم دولول در بین تمامی دستگاه ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این دستگاه برای هر نوع پوستی مناسب است و شما می توانید بعد از بخور این دستگاه از انواع اسکراپ، لایه بردار و ماسک صورت استفاده کنید و همین طور در فصل هایی که حساسیت و آلودگی هوا باعث شده میکروب ها به پوست شما بچسبند استفاده کنید. در فصل زمستان که شیوع سرما خوردگی بسیار است دستگاه بخور دولول انتخاب بسیار مناسبی است.

جمع بندی: با توجه به طراحی پیشرفته و کارایی آسانی که این دستگاه سرد و گرم دولول دارد شما می توانید براحتی در هر زمان و مکان از آن استفاده کنید.
این دستگاه با طراحی اِرگونومیک خود توانسته مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان عزیز قرار گیرد .
از بخار گرم آن می توان برای گرفتگی بینی و درمان سرفه های خشک و مزمن هم استفاده کرد.بدنه ی این دستگاه بخور بسیار مقاوم بوده و دارای 5 پایه چرخشی جهت جابجایی و محفظه ی نشکن آن برای به حداقل رساندن دمای لازم است و همچنین دارای دو لول متحرک برای سهولت کار است.

هنگام خرید دستگاه بخور به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 • نوع دستگاه
 • میزان بخار خروجی
 • توحه به مدل و کاربرد دستگاه

دستگاه های بخور صورت، در سه دسته بخور سرد، بخور گرم و بخور سرد و گرم موجود می باشند. شما باید با توجه به نیازتان یکی از این دستگاه ه را انتخاب کنید.
باید توجه داشته باشید که بخاری که دستگاه خازج می شود به چه شکل است. زیرا در بعضی دستگاه اتوماتیک است و در برخی دستی می باشد.
مدل و برند دستگاه از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. زیرا در کارکرد دستگاه تاثیرگذار می باشد.

بخور سرد مفید تر است یا گرم

بخور سرد یک گزینه عالی می باشد، و برای بهبود سلامتی و راحتی امکانات مختلفی دارد. به دلیل اینکه از سیستم گرمایشی برای ایجاد بخار استفاده نمی کند. بخور سرد نسبت به بخور گرم رطوبت مناسب تری دارد. از بخور سرد می توانید برای کودکان خود استفاده کنید و به هیچ عنوان برای کودکان مضر نمی باشد. و می توانید با خیال راحت برای هوای محیط استفاده کنید.

دستگاه بخور سرد و گرم سالنی به منظور کاربری در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ برای ایجاد بخار و تولید اصطکاک حرارتی در موها و پوست استفاده می‌شوند. این تکنولوژی به طور کلی دو نوع دستگاه را شامل می‌شود، که عبارتند از بخش بخور سرد و بخش بخور گرم. در ادامه عملکرد و کاربردهای هر یک از بخش‌های دستگاه بخور سرد و گرم سالنی را بررسی می‌کنیم.

عملکرد و کاربرد دستگاه بخور سرد

این بخش از دستگاه بخور سرد و گرم سالنی برای ایجاد بخار سرد استفاده می‌شوند. آب را به صورت بخار اسپری کرده و بدون تولید حرارت مستقیم، تازگی و نرمی به موها و پوست می‌بخشد. از عملکرد تولید بخور سرد این دستگاه معمولاً برای آرایش و آبرسانی به پوست، آبرسانی و تغذیه موها و همچنین ماساژ صورت و پوست استفاده می‌شود.

عملکرد و کاربرد دستگاه بخور گرم

دومین عملکرد یا آپشن این دستگاهای بخور سرد و گرم سالنی تولید بخار گرم است. دستگاه بخور گرم برای ایجاد بخار گرم و تولید حرارت مستقیم روی پوست و موها مورد استفاده قرار می گیرد. این بخش از دستگاه بخور آب را به صورت قطرات مه مانند گرم روی صورت و موها، منتقل می‌کند. این دستگاه‌ معمولاً برای باز کردن منافذ پوست، تسریع در جذب مواد مغذی، افزایش نرمی و لطافت موها، ایجاد حالت‌های مختلف روی مو و همچنین بخشیدن حالت ست شده به موها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه بخور سرد و گرم سالنی با توجه به اینکه از هر دو حالت بخور پشتیبانی می‌کند، کاربردهای بیشتری دارد و از طرفی سبب کاهش هزینه خرید و نگهداری تجهیزات سالنی می‌شود.

اجزای این دستگاه کانکس

دستگاه بخور سرد و گرم شامل اجزای زیر است:

مخزن آب: مخزن آب بخشی از دستگاهای بخور سرد و گرم است که نگهداری و ذخیره آب را برعهده دارد. در دستگاهای بخور سرد و گرم، آب به عنوان یک رطوبت ‌دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بخارساز: بخارساز آب دیگر بخش مهم دستگاهای بخور سرد و گرم است. بخارساز عمل تبدیل آب به بخار را انجام می‌دهد.

کنترل دما: این قسمت از دستگاه، کنترل دمای بخار تولید شده را بر عهده دارد. کاربر می‌تواند دمای بخار را تنظیم کند تا بهترین نتیجه را در مراحل آرایش و مراقبت پوستی بدست آورد.

هیتر: هیتر در دستگاه بخور گرم برای تولید حرارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این حرارت به منظور گرم کردن خود دستگاه و بخارسازی آب کاربرد دارد.

نقش دستگاه بخور سرد و گرم سالنی در مراقبت از پوست

دستگاه بخور سرد و گرم سالنی در مراقبت از پوست به عنوان یک ابزار کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر، تعدادی از کاربردهای این دستگاه در مراقبت از پوست را بررسی خواهیم کردم.

بازکردن منافذ پوست با

دستگاه بخور سرد و گرم سالنی قابلیت باز کردن منافذ پوست را دارد. با استفاده از این دستگاه بخور، می‌توانید پوست را از آلودگی‌ها، چربی‌ها و ذرات زاید پاکسازی کنید. این فرآیند باعث تمیز شدن و بهبود استحکام پوست صورت می‌شود.

تسهیل جذب مواد مغذی

دستگاه بخور سرد و گرم سالنی می‌تواند به پوست کمک کند تا محصولات مراقبتی، مانند کرم‌های مرطوب کننده، سرم‌ها و ماسک‌های صورت را بهتر جذب کند. پوست باز شده توسط بخار گرم، مواد مغذی را به صورت عمقی در پوست جذب می‌کند و این باعث بهبود ظاهر و سلامت پوست می‌شود.

استراحت و افزایش آرامش پوست

استفاده از دستگاهای بخور سرد و گرم می‌تواند به پوست کمک کند تا استراحت کند و آرامش بیابد. این فرآیند می‌تواند خستگی پوست را برطرف کرده و بازسازی طبیعی پوست را تسریع کند.

ترمیم و روشنایی پوست

دستگاه بخور سرد و گرم می‌تواند به ترمیم و افزایش روشنایی پوست کمک کند. با باز شدن منافذ، پوست مواد ترمیم کننده و روشن کننده را بهتر جذب می‌کند. این باعث افزایش درخشندگی و جوانسازی پوست می‌شود.

آرامش روحی و روانی

جالب است بدانید که دستگاهای بخور سرد و گرم سالنی علاوه بر مزایای فیزیکی، به بهبود آرامش روحی و روانی کمک می‌کند. این فرآیند می‌تواند به شما احساس راحتی و خوشایندی بدهد و تجربه آرامش بخشی را فراهم کند.

افزایش استحکام موها

استفاده از دستگاهای بخور سرد و گرم سالنی می‌تواند به افزایش استحکام ریشه موها کمک کند. بخار سرد باعث می‌شود موها قوی‌تر، پرپشت‌تر و شاداب‌تر به نظر بیایند.

حفظ سلامت موها با دستگاه بخور سرد

عملکرد بخور سرد این دستگاه بخور سالنی به بهبود سلامت موها کمک می‌کند. حرارت زیاد می‌تواند باعث آسیب به موها شود. در صورتی که مرتباً از محصولات حرارتی برای حالت دادن به موها استفاده کنید، موهایتان دچار شکنندگی، موخوره و نازکی بیش از حد می‌شوند. استفاده از بخار سرد می‌تواند از بروز این نوع آسیب‌ها جلوگیری کند.

طراحی سایت در کرج

مزایا دستگاه بخور سرد و گرم

 • به پوست کمک می کند محصولات مراقبت از پوست را بهتر جذب کند.
 • باکتری ها و سلول های مولد آکنه را آزاد می کند.
 • به کاهش درد های سینوزیتی کمک می کند.
 • تولید کلاژن و الاستین را تقویت می کند.
 • سبوم به دام افتاده را آزاد می کند.
 • گردش خون را تقویت می کند.
 • آرامش بخش است.
 • آبرسان است.

موارد استفاده دستگاه بخور سرد و گرم

 • اطمینان حاصل کنید که آب تمیز می باشد
 • اگر آب کافی نباشد، به صورت خودکار توقف می کند.
 • دارای 4 چرخ که به هر جهت حرکت می نماید و حرکت دستگاه را راحت تر می کنند.
 • بخور گرم باعث باز شدن منافذ و تمیزی بهتر انجام می شود
 • با استفاده ی دائم از این دستگاه سبب آبرسانی پوست و پایین می اورد خطوط و لکه ها می شوید.

سوالات متداول

قیمت دستگاه بخور به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دستگاه بخور صورت به چند عامل از جمله نوع کاربرد دستگاه، نوع مدل های دستگاه و میزان بخار خروجی وابسته است.

تفاوت دستگاه بخور سرد و گرم چیست؟

دستگاه بخور گرم مخزنی برای ریختن برای دارو دارد، اما دستگاههای بخور سرد این مخزن را دارا نیست. علاوه بر |ان بخور گرم به دلیل داشتن المنت، دارای مصرف برق زیادی است اما دستگاه بخور سرد، انرژی کمتری مصرف می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]