درمارولر

درمان صورت با درمارولر

برای درمان صورت با درمارولر سایز سوزن ها را باید بر اساس وضعیت پوست صورتمان تغییر دهیم مثلا باید ببینیم که آیا فرد از این وسیله برای زخم های صورت مورد استفاده قرار میدهد یا هدف دیگری دارد. حال طبق نیاز های پوست صورت باید سوزن ها را تغییر داد مثلا برای آکنه های ضعیف، باید از سوزن هایی با سایز 0.5 میلیمتر استفاده کنیم، در حالی که برای حفره های بزرگ، متخصص پوست از سوزن هایی با سایز 2 تا 2.5 میلی متر استفاده می کند.

فواید درمارن صورت با درمارولر

  • مشکلات پوستی مثل زخم ها را میتوانیم با استفاده از درمارولر از بین ببریم که به تحریک الاستین و کلاژن موجود در پوست بسیار تاثیر دارد.
  • اشعه های یو وی خشن خورشید به پوست ما به طور مداوم آسیب میرساند و درمارولر می تواند به بازیابی قسمت های آسیب دیده پوست با تحریک کلاژن کمک کند که باعث زنده کردن پوست میشود و این وسیله باعث می شود که پوست سریعا به درمان پاسخ دهد.
  • بعضی از درمارولرها برای پوست، ممکن است که به احتمال بسیار زیاد التهابات پوستی، خشکی یا زبری پوست و قرمزی آن را هم برطرف کند.
  • آکنه یکی دیگر از مشکلات پوستی است که می توانیم با درمارولر آن را درمان کنیم و اگرچه که بعد از آن باید از پوست خود مراقبت کنید زیرا باکتری در این حالت به سرعت پخش می شود.
  •  هایپر پیگمنتیشن بیشتر اوقات فقط روی سطح پوست است که می تواند با درمارولر انجام شود و این روش سلول های ملانوسیت را نرمال و متعادل می کند و باعث پوست اندازی می شود و همچنین به پوست کمک می کند تا مواد سبک و طبیعی را حذب کند و همچنین نقش موثری در کاهش چین و چروک های پوستی دارد.
  •  افزایش تولید کلاژن در پوست و الاستین، از طریق درمارولر میباشد که همین امر باعث صاف شدن پوست با ظاهری طبیعی می شود و زمان مشاهده کردن تغییرات و بهبود های پوستی، بستگی به شدت چین و چروک های صورت دارد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]