درمارولر

مزایا درمارولر

مزیت مدت زمان کوتاه استفاده از درمارولر : به طور معمول جلسات درمانی درمارولر ۵ الی ۱۵ دقیقه زمان بر میباشد.
آثار بهبودی به سرعت خوب میشوند در بعضی مواقع قادرید همان روز نخست استفاده ، به سبب سفتی و قوام ایجاد شده در پوست تاثیرات آن را مشاهده کنید.

این درمان از درد و ناراحتی جزئی و خفیفی برخوردار می باشد که اغلب در سایزهای سوزن های ۵/۱ میلی متر و یا زیادتر مشخص می شود.
در صورتی که  آستانه تحمل دردتان پایین می باشد، می توانید از پمادهای بی حس کننده موجود در داروخانه ها استفاده کنید.

لیزر درمانی ، لایه برداری شیمیایی ، لایه برداری میکرو زمان ریکاوری ۲ الی ۸ هفته ای دارند ولی درمان با درمارولر زمان ریکاوری ۲ تا ۷ روزه دارد.

عوارض جانبی جزئی و خفیف در استفاده از دستگاه درمارولر :

برعکس سایر متد های درمانی مضر و خطرناک با عوارض حاد و جدی نظیر سوزش ،
التهاب ، تغییر رنگ پوست ، آلرژی به نور ، اختلاف افزایش رنگدانه میکرونیدلینگ عوارض جزئی و کمی به همراه دارد.
در این عمل شما قرمزی و لایه برداری جزئی را  مشاهده می کنید. که ظرف ۲ الی ۷ روز به تدریج برطرف می شود.

  • درمارولر علاوه بر مزایایی که نسبت به دیگر روش ها دارد، هزینه ی کم تری هم به دنبال دارد.
  • این درمان در تحریک تولید کلاژن موثر می باشد. تقریبا تمام کسانی که این درمان را تجربه می کنند، گزارش می دهند که پس از انجام این کار پوستشان انعطاف پذیر تر می شود. با افزایش سن، بافت پوست به علت کاهش ضخامت کلاژن، سست و پراکنده می شود. درمارولر با تحریک ساخت کلاژن و الاستین جدید به طور طبیعی با این اتفاق مبارزه می کند
  • در کاهش چین و چروک های عمیق و خطوط ریز موثر می باشد. کلاژن جدید تولید شده به عنوان ماده ی پرکننده ی خطوط صورت و چین و چروک ها عمل می کند و این کار باعث می شود پوست انعطاف پذیر تر می شود. در نتیجه، خطوط صورت و چین و چروک ها به طور دائمی از بین می روند.

دیگر عوارض آن از جمله:

  • می تواند منجر به کاهش نشانه های ترک های پوستی گردد. نیدلینگ پوست می تواند با بهبود ذخیره ی کلاژن ، ظاهر علائم ترک های پوستی را ترمیم کند. شدت وضعیت پوست در میزان نتیجه ای که می گیرید موثر است. مصرف کنندگان به طور میانگین با ۴ تا ۶ بار درمان بهبودی حاصل کردند.
  • می تواند باعث کاهش ریزش مو شود. درمارولر می تواند عوامل رشدی که مسئول تولید فولیکول های جدید و رشد مو هستند را، تحریک کند.
  • به بهبود بافت پوست کمک می کند. بسیاری از کسانی که از این روش استفاده کردند، بهبودی در بافت پوست خود را مشاهده کرده اند. این امر را می توان به اثرات درمان بر تجدید یا بازسازی سلول های پوستی نسبت داد.
  • به کاهش اسکار های ناشی از جوش کمک می کند. هنگامی که یک جوش بهبود پیدا میکند ، یک شکاف عمیق ایجاد میکند که همان بافت اسکار (جوشگاه) می باشد. تولید کلاژن برای بهبود ظاهر این بافت ضروری است. با چند جلسه درمان با درمارولر بهبودی قابل توجهی به دست میاید.

نکته قابل توجه

پیش از استفاده درمارولر باید قطعات آن به دقت  ضدعفونی شود.این دستگاه یک وسیله بسیار شخصی می باشد و در صورتی که مشترک با دیگران استفاده شود احتمال دارد بیماری‌ها انتقال پیدا کند. باید توجه داشته باشید که در محل‌ هایی از پوست خود که جوش‌های چرکی، زخم‌های باز و عفونت وجود دارد از این دستگاه استفاده نکنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]