درمارولر

مزایا درمارولر

مزیت مدت زمان کوتاه استفاده از درمارولر : به طور معمول جلسات درمانی درمارولر ۵ الی ۱۵ دقیقه زمان بر میباشد.
آثار بهبودی به سرعت خوب میشوند در بعضی مواقع قادرید همان روز نخست استفاده ، به سبب سفتی و قوام ایجاد شده در پوست تاثیرات آن را مشاهده کنید.

این درمان از درد و ناراحتی جزئی و خفیفی برخوردار میباشد که اغلب در سایزهای سوزن های ۵/۱ میلی متر و یا زیادتر مشخص می شود.
در صورتی که  آستانه تحمل دردتان پایین میباشد، می توانید از پمادهای بی حس کننده موجود در داروخانه ها استفاده کنید.

لیزر درمانی ، لایه برداری شیمیایی ، لایه برداری میکرو زمان ریکاوری ۲ الی ۸ هفته ای دارند ولی درمان با درمارولر زمان ریکاوری ۲ تا ۷ روزه دارد.

عوارض جانبی جزئی و خفیف در استفاده از دستگاه درمارولر :
برعکس سایر متدهای درمانی مضر و خطرناک با عوارض حاد و جدی نظیر سوزش ،
التهاب ، تغییر رنگ پوست ، آلرژی به نور ، اختلاف افزایش رنگدانه میکرونیدلینگ عوارض جزئی و کمی به همراه دارد.
در این عمل شما قرمزی و لایه برداری جزئی را  مشاهده میکنید که ظرف ۲ الی ۷ روز به تدریج برطرف میشود.

  • درمارولر علاوه بر مزایایی که نسبت به دیگر روش ها دارد، هزینه ی کم تری هم به دنبال دارد.
  • این درمان در تحریک تولید کلاژن موثر میباشد. تقریبا تمام کسانی که این درمان را تجربه میکنند، گزارش میدهند که پس از انجام این کار پوستشان انعطاف پذیر تر میشود. با افزایش سن، بافت پوست به علت کاهش ضخامت کلاژن، سست و پراکنده می شود. درمارولر با تحریک ساخت کلاژن و الاستین جدید به طور طبیعی با این اتفاق مبارزه میکند
  • در کاهش چین و چروک های عمیق و خطوط ریز موثر میباشد. کلاژن جدید تولید شده به عنوان ماده ی پرکننده ی خطوط صورت و چین و چروک ها عمل میکند و این کار باعث میشود پوست انعطاف پذیر تر میشود. در نتیجه، خطوط صورت و چین و چروک ها به طور دائمی از بین میروند.
  • می تواند منجر به کاهش نشانه های ترک های پوستی گردد. نیدلینگ پوست می تواند با بهبود ذخیره ی کلاژن ، ظاهر علائم ترک های پوستی را ترمیم کند. شدت وضعیت پوست در میزان نتیجه ای که می گیرید موثر است. مصرف کنندگان به طور میانگین با ۴ تا ۶ بار درمان بهبودی حاصل کردند.
  • می تواند باعث کاهش ریزش مو شود. درمارولر می تواند عوامل رشدی که مسئول تولید فولیکول های جدید و رشد مو هستند را، تحریک کند.
  • به بهبود بافت پوست کمک می کند. بسیاری از کسانی که از این روش استفاده کردند، بهبودی در بافت پوست خود را مشاهده کرده اند. این امر را می توان به اثرات درمان بر تجدید یا بازسازی سلول های پوستی نسبت داد.
  • به کاهش اسکار های ناشی از جوش کمک می کند. هنگامی که یک جوش بهبود پیدا میکند ، یک شکاف عمیق ایجاد میکند که همان بافت اسکار (جوشگاه) میباشد. تولید کلاژن برای بهبود ظاهر این بافت ضروری است. با چند جلسه درمان با درمارولر بهبودی قابل توجهی به دست میاید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]