درمارولر

مشکلات و خطرات احتمالی درمارولر

استفاده از درمارولر برای برخی افراد ممکن است باعث شدید شدن مشکلات پوستی شود، حتما قبل از استفاده با پزشک مشورت کنید.

این ابزار ساده و منحصر به فرد محبوبیت زیادی دارد و اکثر اوقات افراد ادعا می کنند که می تواند واقعاً باعث بازسازی و بهبود ظاهر پوست صورت شود.

برخی از پزشکان به علت خطرات احتمالی ابتلا به عفونت پوستی در مورد استفاده از میکرو نیدلینک هشدار می دهند که:

  • به اشتراک گذاشتن درمارولر می تواند باعث  عفونت پوستی شود. اگر درمارولر توسط دو یا چند نفر به اشتراک گذاشته شود، احتمال افزایش عفونت های پوستی بیش تر است.
  • می تواند باعث ایجاد خونریزی صورت شود. درمارولینگ باعث خونریزی خفیف در طول درمان می شود. خونریزی با رولر ۰.۲۵ تا ۰.۵ میلی متر و بسیار کم میباشد.
  • این روش برای زخم های کلوئید / اسکار های بزرگ شده ، مناسب نمیباشد.
  • برای دست یابی به نتیجه ی مطلوب ، چندین مرتبه باید درمان صورت گیرد. نتیجه ای که می گیرید بستگی به تجمع کلاژن و الاستین دارد.به همین دلیل برای دست یابی به نتایج بهتر، به درمان های متعددی نیاز دارید. برای افراد مبتلا به بیماری های شدید پوستی، حداقل ۴ تا ۶ بار درمان لازم است.
  • درمارولر باید کاملا ضد عفونی شود. برای جلوگیری از ایجاد عفونت، در هر مرتبه رولر باید ضد عفونی و پاک گردد. برای این کار شما می توانید از پراکسید هیدروژن و ایزوپروپیل الکل استفاده کنید.

زمان ریکاوری درمارولر

درمان های شیمیایی، لیزر یا میکرودرم به ۳ تا ۱۲ هفته ریکاوری نیاز دارند ؛ اما در درمان های نیدلینگ زمان بهبودی بسیار کمتری نیاز است. معمولاً زمان بهبودی بین ۲۴ ساعت تا ۷ روز میباشد. برای رولر ۰.۲۵ میلی متری، پوست شما ظرف ۲۴ ساعت بهبود پیدا میکند. برای ۰.۵ میلی متر، ۲ تا ۷ روز زمان مورد نیاز میباشد. برای رولر ۰.۷۵ تا ۱.۵ متر، معمولاً  ۴ تا ۷ روز زمان نیاز است اما به شدت درمان شما بستگی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]