درمارولر 0.75

ماساژور دی.آر.اس مدل درمارولر سایز 0.75

ماساژور دی آر اس مدل درمارولر 0.75 با حرکت دادن به صورت دستی ماساژ را شروع می کند و این ماساژور برای تمامیه نقاط مناسب می باشد.
این ماساژور دارای سوزن هایی در سایز مختلف تولید می باشد که از جمله ی آن ها می توان به سایزدرمارولر 0.25 و درمارولر 0.5 برای دور چشم و
بینی و سایز های 0.75 و 1 برای صورت و سایز های بزرگ تر از 1 که برای نواحی دیگر بدن مورد استفاده قرار میگیرند اشاره کرد.
پس از انتخاب سایز برای استفاده از این دستگاه به صورت زیر انجام دهید:

  1. سر این محصول قبل از استفاده در الکل ضد عفونی شود.
  2. صورت خود را از هر گونه آرایش و خاک فاقد کنید.
  3. با فشار ملایم این غلتک را روی پوست خود به صورت رفت و برگشت حرکت دهید.
  4. این کار 4 تا 5 بار به صورت بالا و پایین و چپ و راست روی هر ناحیه تکرار شود.
  5. در این مرحله پوست شما کمی صورتی می شود. و باید سرم یا مرطوب کننده ی مخصوصتان را در نواحی مورد نظر مورد استفاده قرار دهید.

برای اینکه از این کار نتیجه خوبی بگیرید باید اینکار 1 الی 2 بار در هفته انجام گیرد.
توجه داشته باشید باید قبل و بعد از استفاده از دستگاه درمارولر 0.75 سری ان را ضد عونی کنید. چون اگر پوستتان یا سر این محصول الوده باشد باعث ایجاد مشکلات پوستی می شود.
برای دور چشم اگر سایز مناسب استفاده شود، باعث افزایش جریان خون می شود. و سایز مناسب بینی باعث از بین رفتن جوش های سر سیاه می شود.

درمارولر 0.75

 همان طور که گفتیم سایز درمارولر  از محصول برای ماساژ صورت و درمان های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که سوزن های فراوانی (540 عدد) که در سری این ماساژور مشاهده می شوند، با مالش روی صورت میکرو کانال هایی کنترل تشکیل می شود. این صدمات کنترل شده منجر به خون ریزی بسیار کمی روی سطح پوست می شوند.
این امر باعث تحریک سلول های پوست برای تولید هر چه بیشتر کلاژن و الاستین است که این مواد در جوان سازی، پر کردن چین و چروک ها، از بین بردن جای لک، جوش، نقاط تیره،
افزایش جریان خون، ایجاد رگ های خونی جدید و در نتیجه زیبایی پوست بسیار تاثیر گذارند.

کاربرد سایز های مختلف درمارولر

عموما درمارولر سایز 0.25 و 0.5 برای دور چشم، بینی و جاهای حساس صورت مورد استفاده قرار می گیرد. و سایز 0.75 و 1 در نواحی دیگر صورت و سایز بیشتر از یک برای برخی نواحی بدن با هدف بهبود ترک‌های پوستی یا جای سوختگی‌ های قدیمی به کار می‌رود. برای شروع پس از انتخاب سایز مناسب ابتدا موضع را تمیز و درمارولر را در جهت افقی، عمودی و مورب روی ناحیه‌ مورد نظر می‌کشید. هم زمان برای اثر بخشی بیشتر می‌توان کوکتل‌های مزوتراپی مختلف را مورد استفاده قرار داد. و همیشه پس از اتمام کار دستگاه درمارولر را ضد عفونی کرده یا بشویید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.5]