درمارولر 0.5

درمارولر 0.5

اگر به دنبال جوانسازی و کلاژن سازی پوست خود هستید. میکرونیدلینگ خانگی درمارولر 0.5 میلی متر Derma Roller Sistem 0.5 MM وسیله مناسب برای این کار می باشد.
درمارولر 540 سوزن بسیار ظریف در حد میکرون بر روی غلطکش دارد. که با حرکت دادن این غلطک بر روی پوست باعث ایجاد منافذ ریزی بر روی پوست می شود که با گذشت چند ساعت از بین می رود. اما در این بازه زمانی باعث تحریک سلول های پوستی می شود. و این امر باعث از بین بردن تیرگی، جای جوش و چین و چروک ها می شود.

در کنار استفاده از درمارولر می توان از کرم ها ی پوستی مورد استفاده قرار داد. تا باعث اثر بخشی بیشتر پوست شود. برای سر و صورت بهتر است از درمارولر 0.5 استفاده کنید که مناسب این کار هم می باشد. و بهتر است هفته ای یکبار موضع مورد نظر را به خوبی تمیز کنید.
و درمارولر را در جهت های مختلف بر روی سطح پوست حرکت دهید. بعد از اینکه استفاده کردید ازاین دستگاه حتما برای ضد عفونیش اقدام کنبد. و این دستگاه را به صورت شخصی استفاده کنید.

خرید درمارولر 0.5

فروشگاه اینترنتی نیلو طب میکرونیدلینگ خانگی درمارولر 0.5 میلی متر Derma Roller Sistem 0.5 MM را با قیمت مناسب برای شما مهیا کرده است تا شما بتوانید تهیه کنید.
خرید این نوع درمارولر که خانگی است می تواند قدم مثبتی برای زیبایی و جوانسازی پوست شما باشد. خصوصا برای افرادی که وقت و هزینه برای مراجعه به کلینیک های زیبایی را جهت انجام درمارولر میکرونیدلینگ ندارند اما قصد رسیدگی به پوست خود را دارند. 

معمولا سایز 0.25 و 0.5 برای دور چشم و بینی، درمارولر 0.75 و 1 در نواحی دیگر صورت و سایز بیشتر از یک برای نواحی دیگر بدن. به منظور بهبود ترک‌های پوستی یا جای سوختگی‌ های قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد.
درمارولر 0.5 مانند مسواک وسیله‌ای شخصی می باشد. برای شروع پس از انتخاب سایز مناسب ابتدا موضع را تمیز و درمارولر را در جهت افقی، عمودی و مورب روی ناحیه‌ی مورد نظر حرکت دهید.
همزمان برای اثر بخشی بیشتر می‌توان از کوکتل‌های مزوتراپی مختلف مورد استفاده قرار داد.
پس از اتمام کار دستگاه درمارولر 0.5را شست و شو دهید. و برای گرفتن نتیجه بهتر این کار را هر هفته یا ده روز یک بار تا دو ماه تکرار کنید. و اثرات فوق‌العاده آن را در شادابی و جوان‌سازی پوست مشاهده کنید.

تاثیر درمارولر و پوست

با استفاده از درمارولر و کشیده شدن ان بر روی پوست، توسط سوزن های نازک ان منافذ بسیار ریزی بر روی ایجاد می شود. که اسیبی به پوست وارد نمی کند. این منافذ پس از چند ساعت بسته می شوند اما سبب کلاژن سازی در پوست می شود. همچنین استفاده از دارو، کرم، وسرم های پوستی همراه با درمارولر باعث چندین برابر جذب بیشتر می شود. درمارولر سایز 0.5 مناسب استفاده برای سر و صورت است. و بهتر است هر هفته یکبار قسمتی که باید میکرونیدلینگ شود را به خوبی تمیز کرده. و درمارولر را در جهت های مختلف بر روی سطح پوست بغلطانید. پس از استفاده دستگاه را ضد عفونی کنید و به دلیل انتقال یماری ها حتما باید به صورت شخصی استفاده شود و شخص دیگری از ان استفاده نکند.

با کشیدن درمارولر 0.5 بر روی پوست سوزن‌ های ریز آن بدون انکه به پوست اسیب برساند منافذ بسیار ریزی بر روی لایه‌ سطحی پوست ایجاد می‌کند. اگر چه این منافذ بعد از گذشت چند ساعت به خودی‌خود بسته شده. اما این تحریک سبب مطلوب‌ترین اثر بر پوست یعنی ساخت کلاژن می شود. میکرونیدلینگ با درمارولر 0.5 باعث شادابی، جوان‌سازی و رفع چین‌ و چروک پوست همچنین از بین رفتن جای جوش، سوختگی‌ های قدیمی و اثر بجا مانده از عمل‌های جراحی مثل سزارین خواهد شد.

 فواید درمارولر

عارضه های پوستی مانند زخم‌ ها را می‌توان با استفاده از درمارولر درمان کرد. این محصول به تحریک الاستین و کلاژن موجود در پوست کمک می‌کند. افزایش تولید کلاژن در پوست و الاستین، از طریق درمارولر می باشد. و همین کلاژن باعث صاف شدن پوست با ظاهری طبیعی می‌شود. مدت زمان مشاهده کردن تغییرات و بهبود پوست، به شدت چین و چروک‌ها بستگی دارد. قرار گرفتن در برابر اشعه های UV خورشید به پوست ما به طور مداوم آسیب وارد می‌کند. درمارولر با تحریک کلاژن می‌تواند به ترمیم قسمت‌های آسیب دیده پوست کمک کند. این وسیله موجب شده که پوست سریعا به درمان پاسخ دهد. درمارولر ها در سایز های مختلفی وجود دارند مثل درمارولر 0.75 

درمارولر 0.5 چه ویژگی هایی دارد؟

درمارولر 0.5، 540 سوزن بسیار ظریف در حد میکرون دارد که با غلطاندن آن روی پوست، روزنه های بسیار ریزی ایجاد می شود که پس از چند ساعت از بین می رود.
این سایز درمارولر مناسب استفاده برای سر و صورت می باشد و توصیه می شود هفته ای یکبار موضع مورد نظر را کاملا تمیز کرده و درمارولر را در جهات مختلف بر روی سطح پوست سو و صورت بغلطانید. از دیگر ویژگی هایی که همه درمارولر ها دارند این است که، پیش از غلطاندن آن روی پوست از هر سرم و محصول پوستی استفاده کنید تاثیر چندین برابری نسبت به حالت عادی دارد.
دیگر ویژگی این وسیله این است که قیمت درمارولر نسبت به کاربردی که دارد مناسب بوده و قابل استفاده برای عموم می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]