درمارولر

درمارولر برای لک : همه خانم ها و حتی آقایان دوست دارند که پوستی صاف و زیبا داشته باشند. برای اینکه به هدف خود برسند، به دنبال بهترین ها میباشند ولی داشتن پوست سالم نیازمند تلاش است. چون امکان ایجاد لک، جوش، بیماری‌های پوستی بالا است. برای رفع این مشکلات راه های زیادی پیشنهاد شده است که علاوه بر گران قیمت بودن، بسیار مضر هستند.

روش‌های ارزان و خوبی هم برای از بین بردن این مشکلات وجود دارد یکی از این موارد درمارولر است. حتما در مورد نیدلینگ شنیده‌اید. در طب چینی برای درمان هر بیماری از نیدلینگ یا همان درمان توسط سوزن های بسیار ریز و مخصوصی استفاده می‌شد. درمارولر هم در واقع همین نیدلینگ میباشد. برای احیا کردن پوست خود می‌توانید از درمارولر استفاده کنید. درمارولر یک وسیله جوان و زیباکننده پوست است. این دستگاه یک پوشش پلاستیکی بر روی سر خود دارد، که بر روی آن ها سوزن های بسیار ریزی از جنس تیتانیوم و یا استیل وجود دارد. تعداد این سوزن ها معمولا بین هشتاد و پنج تا چهارصد و پنجاه عدد می‌باشد. اگر قصد خرید درمارولر را دارید بهتر میباشد حتما قبل از خرید طرز استفاده از آن و پروسه درمانی آن را مطالعه کنید.

درمارولر

کاربرد درمارولر

درمارولر چه کاربردی دارد؟

 • اشعه خورشید که در طول روز با صورت شما برخورد می‌کند، به طور مداوم بر روی پوست شما آسیب میرساند. با استفاده از درمارولر می‌توانید قسمت های آسیب دیده پوست خود را ترمیم کنید.
 • درمارولر برای برطرف کردن جای لک استفاده می‌شود. با استفاده مداوم از درمارولر ها می‌توانید جای لک های صورت خود را ترمیم کنید
 • برای رفع آکنه از روی صورت درمارولر ها یکی از گزینه های مناسب میباشد اما حتما باید بعد از استفاده از درمارولر ها مراقبت های لازم برای پوست خود را انجام دهید تا باکتری ها بر روی پوست شما رشد نکنند.
 • بعضی از درمارولر ها بریا پوست می تواند به از بین بردن قرمزی ، زبری و یا خشکی پوست کمک کنند.

آموزش استفاده از درمارولر :

اول از همه باید پوست شما تمیز و عاری از هر گونه لوازم آرایشی و کرم باشد. سپس باید سوزن های درمارولر را ضد عفونی کنید. اگر این کار را در آرایشگاه یا کلینیک پوست انجام می‌دهید ، مسئول مربوطه می‌توانند بسته به توان و صبر شما از کرم های بی حس کننده استفاده کنند . البته این کرم ها باید فقط در مناطقی که قرار است از دستگاه استفاده شود، زده شود .

برای دفعه اول باید درمارولر را به صورت عمودی شش الی هشت بار بر روی صورت خود حرکت دهید . بعد از این که کل صورت به صورت عمودی با درمارولر ها پوشش داده شد . به نقصه شروع بر گردید و ابزار را بر روی صورت خود به صورت عمودی قرار دهید . تا وقتی که دوباره کل صورت شما پوشش داده شود . در نهایت می توانید صورت خود را با دمایی که پزشکتان به شما گفته شده بشورید .

برای اینکه نتایج درمارولر را بر روی صورت خود ببینید ، باید صبر داشته باشید . قابل ذکر است که هر کس پوست متفاوتی دارند . به همین دلیل زمان مشخصی نمی‌توان برای این کار گفت. بعضی از افراد بعد از یک هفته و بعضی بعد از سه الی چهار ماه نتیجه کار خود را می بینند .

درمارولر 6در1

درمارولر برای جای جوش
 • بعد از استفاده از درمارولر باید مراقبت های لازم برای پوست را ادامه دهید . تا چهل و هشت ساعت باید از آب و پاک کننده ملایم برای پوست استفاده کنید . سپس با ملایمت پوست خود را با دست های تمیز خشک کنید .
 • مرطوب کننده ای که استفاده می شود باید پایه معدنی داشته باشد تا بتواند پوستتان را مرطوب نگه داشته باشد . برای مرطوب نگه داشتن پوست خود از هیالورونیک اسید استفاده کنید تا بتوانید PH پوست را نرمال و نگه دارید .
 • نکته مهم این است که نباید تا دوازده ساعت بعد استفاده از درمارولر ، از هر گونه لوازم های آرایشی استفاده کنید . هم چنین از استفاده از براش ها جلوگیری کنید چون باعث ایجاد مشکلات دیگر پوستی می شود . حتما بعد از استفاده از درمارولر باید از ضد آفتاب به صورت روزانه استفاده کنید .
 • در زمان استفاده از درمارولر اگر پوست شما مانند آفتاب گرفتگی قرمز یا ملتهب شد نگران نباشید. بعد از گذشت چند دقیقه از بین می رود .
 • اگر که شما پوستی حساس دارید ممکن است دچار التهاب شود ولی جای نگرانی ندارد چون بعد از گذشت چندین ساعت خود به خود از بین می رود .
 • اگر دچار درد و یا خونریزی شدید باید بدانید یکی از پروسه های درمارولر می باشد .
 • اگر قصد استفاده از سوزن های زبر و بلند تری را دارید ، صورت شما بعد از استفاده دچار خشکی و زبری می شود ولی بعد از گذشت مدتی با استفاده از مرطوب کننده ها از بین می رود .
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]