خرید درمارولر

خرید درمارولر :

به دنبال حفظ جوانی و شادابی پوست خود هستید؟ آیا پوست شما هم دارای لک یا جای جوش و‌ آکنه است ؟ بر اثر حاملگی یا چاقی و لاغری پوست زیبای شما ترک برداشته است؟ تمام این موارد زیبایی و سلامتی پوست به روش‌های متفاوتی قابل اجراست که پر استفاده ترین روش جراحی زیبایی است که علاوه بر هزینه بالای آن ، عواقب و دردسرهای بسیاری در پی دارد. خبر خوب این است که روش‌های جدیدی به دنیای زیبایی آمده‌اند که هزینه و ریسک بسیار کمتری دارند. یکی از بهترین روش ها برای درمان پوستی و حفظ زیبایی استفاده از درمارولر است. قبل از خرید درمارولر باید اطلاعات کامل از انواع درمارولر ، سایز درمارولر و نحوه استفاده از درمارولر را بدانید تا بهترین استفاده را از این تجهیزات مراقبت زیبایی را ببرید.

ماساژور دی.آر.اس طرح 6 در 1 مدل درمارولر
درمارولر 6در1

با خرید درمارولر در واقع شما یک نوع ماساژور پوستی دارید که دارای سوزن های بسیار ریز تیتانیومی بر روی غلطک آن است که به کمک آن جریان خون بر روی پوست افزایش پیدا می‌کند و باعث تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی پوست می‌شود. مجموعه این فعالیتها ، جوانسازی و زیبایی و سفت شدن پوست را در پی دارد.

کاربرد درمارولر چیست ؟

با استفاده از درمارولر مشکلات مختلف پوستی مانند زخم ها و جوش های سطح از بین میروند زیرا درمارولر موجب تحریک و افزایش الاستین و کلاژن موجود در پوست صورت خواهد شد. که در نتیجه آن پوست به مرور زیبایی طبیعی خود را دریافت کرده و آثار زخم و چین و چروک از بین خواهند رفت. درمارولر  با افزایش میزان کلاژن پوست صورت موجب درمان آسیب های ناشی از تابشه اشعه یو وی آفتاب به پوست خواهد شد. خانم هایی که با مشکل آکنه بر روی پوست خود مواجه هستند می توانند جهت بهبود آن از درمارولر استفاده نمایند. البته بعد از استفاده از درمارولر باید از پوست خود به خوبی مراقبت نمایند زیرا منافذ باز پوست به سرعت باکتری ها را به خود جذب خواهند کرد.

درمارولر
کاربرد درمارولر

در خرید درمارولر مناسب پوست‌ خود ، مهم است که مواردی را در نظر بگیرید مانند:

  • نوع درمانی که مد نظر دارید
  • جنس پوست شما
  • سایز درمارولر
  • طول درمان و نحوه استفاده از درمارولر .

نیلوطب در تمام این موارد ،‌کاملترین آموزش ها را در اختیار شما قرار داده است. جهت خرید درمارولر با ما تماس بگیرید .

درمارولر چیست؟
درمارولر

روش استفاده از درمارولر :

جهت استفاده از درمارولر بر روی پوست خود قبل از هر چیزی باید صورت خود را شسته و کاملاٌ تمیز کنید و سپس غلتک درمارولر را با روش هایی که در مطالب بعدی به شما آموزش می دهیم کاملاً استریل و ضدعفونی کنید.  پس از انجام دادن این دو مرحله می توانید از درمارولر بر روی پوست خود استفاده کنید. البته قبل از شروع کار با درمارولر با توجه به سایز سوزن ها و هدف استفاده از این دستگاه، می توانید از کرم های بی حس کننده بر روی پوست خود استفاده نمایید. سپس غلتک را به صورت عمودی بر روی پوست خود قرار داده و دستگاه را روشن کنید. دقت داشته باشید دستگاه درمارولر باید تمام سطح پوست را پوشش دهد و باید دستگاه را بر روی تمام نواحی پوست صورت بکشید. پس از اینکه صورت خود را کاملا با درمارولر لایه برداری کردید می توانید صورت خود را با آب شسته و از محصولات ترمیم کننده پوست استفاده کنید. بعد از هربار استفاده از درمارولر حتما غلتک آن ها ضدعفونی و تمیز کنید تا برای استفاده های بعدی آماده باشد.