• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
حوله-گرمکن

از آنجایی که خدمات زیبایی و ماساژ از جمله خدمات پرطرفدار هستند و همواره عده زیادی در روز برای دریافت این خدمات به مراکز زیبایی و سالن های ماساژ مراجعه می کنند، بنابراین حائزاهمیت است که در چه سطح از رعایت اصول بهداشتی قرار دارند و چقدر مورد اطمینان مراجعین هستند.

رعایت استانداردهای بهداشتی برای مراکزی زیبایی و خدمات درمانی همچون ماساژ، پدیکور و مانیکور همواره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، در غیر اینصورت این محیط ها می توانند تبدیل به منزلی برای رشد باکتری ها و انواع بیماری های پوستی و انتقال خیلی سریع و راحت بیماری های شایع پوستی از افراد ناقل و مبتلا به افراد سالم شوند.

دستگاه حوله گرمکن

اما چگونه آلودگی ها در کمین ما هستند؟

یکی از علل شیوع بیماری های پوستی و ویروس ها در سالن های خدمات زیبایی و ماساژ استفاده از تجهیزات و ابزار چندبار مصرف و غیراستریل است. این اتفاق اجتناب ناپذیر است چراکه بسیاری از ابزار و وسایل مورد استفاده در سالن های زیبایی و بخصوص سالن های ماساژ یکبار مصرف نیستند و مرتبا برای مراجعین مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

روکش ها، تن پوش ها و حوله ها از جمله پراستفاده ترین لوازم در سالن های ماساژ محسوب می شوند و همانطور که میدانید مستقیما در تماس با پوست بدن هستند، بنابراین می توانند خیلی راحت بستری برای پنهان شدن میکروب ها و باکتری ها شوند. پس خیلی راحت باکتری ها  و ویروس ها در صورت قصور اپراتور می تواند به بدن مراجع کننده دیگری منتقل شود.

خرید دستگاه حوله گرمکن

گرمکن حوله RTD-23A

ضرورت استفاده از دستگاه حوله گرم کن:

چرا حوله ها راه انتقال بیماری های پوستی و ویروس ها هستند؟

همانطور که اطلاع دارید یکی از پراستفاده ترین ابزارها در سالن های آرایشی و سالن های ماساژ حوله ها هستند. بنابراین همیشه چند حوله مرطوب در سالن وجود دارد و اغلب هم حوله ها آنطور که باید خشک نمی شوند و دوباره مورد استفاده قرار می گیرند. ضدعفونی نمی شوند و خیلی سریع باکتری ها و میکروب ها را از پوست دیگری جذب می کنند.

اگر حوله ها و دستمال ها در سالن های زیبایی به خوبی رطوبت زدایی نشوند علاوه بیماری های پوستی قارچ ها و باکتری های موجود در محیط را هم به راحتی به پوست منتقل می کنند. بنابراین اطمینان از خشک بودن پارچه ها و حوله های مصرفی در سالن های زیبایی و ماساژ بیش از پیش حائزاهمیت خواهد بود. اما صاحبان سالن ماساژ چگونه می توانند از میکروب زدایی و رطوبت زدایی ابزار حوله ای خود اطمینان حاصل کنند.

راه حلی برای سالن های ماساژ و زیبایی:

پیشنهاد امروز ما استفاده از دستگاه های پیشرفته تر و کاربردی تر و یا حوله گرمکن جهت ضدعفونی وسایل آرایشگاه و حوله است. ممکن است درمورد این محصول کاربردی و جدید اطلاعات زیادی نداشته باشید. در ادامه بیشتر درمورد حوله گرمکن RTD_23A خواهیم گفت. از مشخصات ظاهری این محصول مطلع می شوید. فواید استفاده از آن را خواهید فهمید و نحوه کارکرد حوله گرمکن RTD_23A را یاد خواهید گرفت:

موارد استفاده حوله گرمکن RTD_23A:

حوله گرمکن RTD_23A محصولی کاربردی و بسیار مفید برای گرم کردن و رطوبت زدایی دستمال ها، حوله ها و روکش های سالنی است و می تواند نگرانی گسترش و رشد باکتری ها و دسترسی راحت تر به حوله های گرم برای استفاده در سالن های ماساژ را برطرف کند.

خرید دستگاه حوله گرمکن

حوله گرمکن

مشخصات ظاهری و فنی دستگاه حوله گرمکن RTD_23A:

 • این محصول کاربردی مناسب سالن های زیبایی و ماساژ تهیه شده است.
 • گواهینامه CE حوله گرمکن RTD_23A اصالت و کیفیت دستگاه حوله گرمکن را نشان می دهد.
 • این محصول ظاهری کابینتی دارد و با یک درب در جلو استفاده ای آسان برای اپراتور دارد.
 • دستگاه حوله گرمکن RTD_23A مجهز به دو قفسه مجزا در داخل دستگاست که با سینی مخصوص جدا از هم قابلیت استفاده دارند.
 • درب و بدنه محصول تماما سیلیکونی است و در برابر حرارت کاملا مقاوم است.
 • محصول حوله گرمکن با برق کار می کند و امکان شارژ ندارد.
 • جعبه و یا کابینت این حوله گرمکن با ظرفیت 60 لباس و حوله همزمان می تواند روند کار را تسهیل نماید و مصرف برق را به حداقل برساند.
 • داخل کابینت حوله گرمکن از جنس آلومینیوم تهیه شده و امکان زنگ زدگی در آن اصلا وجود ندارد.
 • جنس آلومینیومی محصول سبب می شود که دمای داخل آن همیشه بین 70 تا 80 سانتی گراد باشد.
 • محصول یک سینی جدا شوند و قفسه هم دارد. این سینی و قفسه رطوبت گیر دستگاه هستند و در زمانی کوتاه با حرارت مناسب می توانند رطوبت زیاد و خیسی را از حوله ها و البسه خارج کنند.
 • دستگاه حین کار کاملا بی صداست و در محیط ایجاد آلودگی صوتی نمی کند.
 • درب کابیت حوله گرمکن در حین کار کاملا بسته می شود و فاقد روزنه است، بنابراین گرمای داخل دستگاه همیشه به یک اندازه خواهد بود و چون جنس آن از سیلیکون است از خروج گرما به بیرون دستگاه جلوگیری می کند.

مزیت های استفاده از دستگاه حوله گرمکن RTD_23A:

 • حفظ دما، گرما و رطوبت یکسان در حوله و البسه.
 • صرفه جویی در مصرف برق و زمان و انرژی و در نتیجه افزایش سرعت عمل اپراتور.
 • سبک بودن محصول و راحتی در جابجایی آن.
 • نسوز بودن درب محصول کاهش ریسک بروز آتش سوزی.
 • در دسترس بودن همیشه حوله گرم برای ارائه خدمات ماساژ.

نظر(۲)

 1. امینی

  پس میشه با این دستگاه وسایل آرایشگاه هم ضدعفونی کرد؟

  1. نیلوطب

   بله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *