درمارولینگ

ایا درمارولر واقعا موثر است ؟

برای اینکه بهترین و بیشترین استفاده را از درمارولینگ داشته باشید،باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید تا به پوست شما صدمه نزند بلکه کمک کند و به آن هیچ آسیبی وارد نکند.
انتظارات خود را کاهش دهید. تا زمانی که از این وسیله در خانه استفاده می کنید، می توانید از تاثیر مشهود ان متعجب شوید.

این دستگاه استفاده های زیادی دارد اما اصلی‌ترین آن بهبود مشکلات رنگدانه های پوست و بهبود سطح پوست، درمان زخم های آکنه ای میباشد.همگی این مشکلات بعد از استفاده از این دستگاه ها به مرور کاهش پیدا می کند.درمارولینگ ها از سوزن های کوتاه تری استفاده می کنند.
زمانی که بعد از استفاده از این دستگاه ها از سرم استفاده می کنید، باعث می شوید که این محصولات به قسمت عمیق‌ تری از پوست جذب شوند.
در نتیجه اثرات آنها بیشتر میشود.

درمارولینگ فرایندی میباشد که کاملا سطحی انجام می‌ شود.
اگر از تکنیک درست استفاده کنید و سرم‌ های متناسب با آن را اعمال کنید،
احتمالاً هیچ گونه عارضه جانبی را تجربه نخواهید کرد اما اگر دقت نکنید، ممکن است باعث ایجاد زخم های دائمی و تیرگی پوست شوید.

بعضی از افراد باید از این روش به طور کامل خودداری کنند.زیرا ممکن است بعد از استفاده از آن دچار مشکلاتی مثل اگزما، پسوریازیس یا مشکلات مربوط به انعقاد خون شوند.

افرادی که مشکلات پوستی دارند، ممکن است آن را به راحتی توسط این دستگاه به افراد دیگر انتقال دهند.مثلاً مشکلاتی مثل آکنه‌ های فعال. پس در این شرایط حتماً باید به پزشک خود اطلاع بدهید

اگر آفتاب سوختگی دارید یا از رتینول یا از آکوتان استفاده می‌ کنید، حتماً باید مراقب باشید و از پزشک اجازه بگیرید.

. زمانی که التهاب یا آفتاب سوختگی روی پوست صورت فرد وجود داشته باشد،
باید تا زمانی که این مشکلات به طور کامل برطرف نشده اند، از استفاده از این دستگاه خودداری کنند.حتماً محصولات پوستی استفاده کنید که کاملا متناسب با نیازهای پوستی شما باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]