دستگاه هیدروفیشیال

هیدروفیشیال ( Hydra facial )

هیدروفیشیال دستگاهی است که برای درمان پوستی بصورت غیر تهاجمی استفاده می‌شود . به کمک این دستگاه می‌توان بدون انجام عمل جراحی، خطوط ریز دور چشم و چروک پوست صورت را بهبود داد. همچنین دستگاه هیدروفیشیال به درمان منافذ بسته پوست و درمان منافذ بسیار باز پوست کمک کند. از دیگر کاربردهای دستگاه هیدروفیشیال از بین بردن جای جوش و آکنه و خال های تیره پوستی است. پس میتوان گفت که دستگاه هیدروفیشیال بدون ریسک جراحی زیبایی به کمک زیبایی و جوانسازی پوست آمده است. جهت خرید دستگاه هیدروفیشیال با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با نیلوطب در تماس باشید.

دستگاه هیدروفیشیال
دستگاه هیدروفیشیال

روش کار هیدروفیشیال :

روش کار دستگاه هیدروفیشیال به این صورت است که از یک روش مکش مارپیچ استفاده می‌کند . هدف از این کار پاکسازی پوست ، از بین بردن آلودگی‌های پوست ، باز کردن منافذ پوست است. حالا می توان اطمینان پیدا کرد که سرم به لایه‌های زیرین پوست بهتر می‌رسد . دستگاه هیدروفیشیال بدون درد است و می‌توان در مطب پزشک و مراکز درمانی زیبایی از آن برای جوانسازی و پاکسازی پوست استفاده کرد. مزیت استفاده از دستگاه هیدروفیشیال در این است که دوره نقاهت ندارد و بر اساس نوع پوست و نوع درمان نتایجی کوتاه مدت یا بلندمدت دارد.

هیدروفیشیال

البته باید بدانیم که برای برخی پوست ها ممکن است پوست شان حالت سفتی و سرخی را برای حدود یک ساعت تجربه کند. ولی با چندین جلسه استفاده از دستگاه هیدروفیشیال با کمترین عوارض جانبی و خطرات به جوانسازی پوست تان کمک بسیاری کرده‌اید . این درمان چند مرحله‌ای است که در مراحل مختلف سلول‌های مرده را بیرون کشیده و پوست را پاک می‌کند حال با استفاده از یک سرم حاوی آنتی‌آکسیدان‌ها، پپتیدها و اسید هیالورونیک شروع به جوانسازی پوست می‌کند.

دستگاه هیدروفیشیال
هیدروفیشیال

کاربرد دستگاه هیدروفیشیال :

دستگاه هیدرافیشیال یک دستگاه هیدرودرم آبریژن اکسیژن رسان است که برای مراقبت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه پاکسازی کامل پوست را انجام داده و در واقع یکی از دستگاه های مراقب و زیبایی محسوب می شود که در کلینیک های زیبایی کاربرد دارد. برای انجام فیشیال پوست حتما باید به متخصص زیبایی مراجعه کنید تا با توجه به نوع و مشکلات پوستی که دارید تعداد جلسات و روش های مناسب جهت فیشیال پوست را به شما معرفی کنند. در نظر داشته باشید جهت انجام فیشیال پوست حتماً به کلینیک های زیبایی معتبر و بهداشتی مراجعه نمایید و از تمیز و استریل بودن قطعات کاربردی دستگاه بر روی پوست خود مطمئن باشید. در ادامه قسمت های مختلف دستگاه فیشیال پوست را به شما معرفی می کنیم.

در قسمت جلوی این دستگاه سه مخزن وجود دارد مخازن A  و B و C. در مخزن اول مایع مخصوص پاکسازی قرار می گیرد   در مخزن دوم می توان مایع مخصوص مرطوب سازی یا جوان سازی پوست را قرار داد. در مخزن آخر یا همان مخزن C می توان مایع مخصوص جهت پاکسازی لوله های داخلی دستگاه قرار داد. در واقع زمانی که قصد دارید داخل دستگاه و لوله های آن را تمیز کنید می توانید از مخزن شماره سه استفاده نمایید. پایین مانیتور دستگاه سه عدد دکمه وجود دارد که اولین دکمه از چپ برای تنظیم جریان آب استفاده می شود، دکمه دوم جهت انتخاب مخزن های دستگاه است که تعیین می کند شما قصد دارید از کدام مخزن استفاده کنید و دکمه آخر جهت تنظیم فشار مکش دستگاه می باشد.

هیدروفیشیال

مخازن دستگاه هیدروفیشیال :

در قسمت پشت دستگاه هیدرافیشیال نیز دو مخزن وجود دارد که یک مخزن برای تولید آب اکسیژنه است. به این معنی که این مخزن یک قطعه مخصوص این دستگاه است. زیرا وقتی آب تمیز داخل این مخزن بریزیم هم اکسیژن و هم هیدروژن تولید خواهد کرد. مخزن دوم برای مایع هدر رفته یا همان مایع کثیف دستگاه است. که به این مخزن وارد می شود. در قسمت کناری دستگاه هیدرافیشیال یک کلید جهت خاموش و روشن کردن دستگاه تعبیه شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]