فواید جیدرولر

فواید جیدرولر

جیدرولر یا سنگ یشم، محصولی موثر در جوانسازی و مراقبت از سلامت پوست است که فواید متعددی برای پوست صورت به همراه دارد. از سنگ یشم می‌توانید برای درمان مشکلات پوستی مختلف استفاده کنید. از جمله فواید جیدرولر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

جیدرولر و سنگ یشم
جیدرولر و سنگ یشم

بهبود خونرسانی پوست با جیدرولر

استفاده از جیدرولر سنگ یشم، سبب بهبود خونرسانی پوست می‌شود. زمانی که خونرسانی پوست متعادل و به میزان کافی باشد رطوبت پوست افزایش یافته و در اصطلاح هیدراتاسیون پوست به درستی انجام می‌گیرد.

تحریک رشد سلول‌های پوستی با جیدرولر

یکی از فواید استفاده از جیدرولر تحریک عروق و افزایش خونرسانی به پوست است. این وسیله‌ی به ظاهر ساده با این عملکرد، سبب تحریک رشد سلول‌های پوستی می‌شود.

کاهش التهابات پوستی با جیدرولر

از جمله آثار درمانی سنگ یشک یا جیدرولر کاهش التهابات پوستی است. در واقع جیدرولر عملکرد ضد التهابی دارد و کاهش التهابات پوستی ناشی از آسیب‌ها و عارضه‌های مختلف کمک می‌کند.

ازبین بردن سلولیت پوست با جیدرولر

یکی از ناخوشایندترین حالات برای افراد سلولیت و ناهمواری پوست است. بیشتر افرادی که شدیداً مستعد جوش و آکنه هستند و یا سابقه آسیب پوستی شدید و زخم عمیق دارند از ناهمواری آن رنج میبرند. برای از بین بردن و یا مدیریت این وضعیت، این گروه می‌توانند از جیدرولر استفاده کنند. استفاده از جیدرولر سبب کاهش ظاهر جای‌جای پوستی می‌شود.

بهبود جذب مواد مغذی با جیدرولر

در صورتی که مرتباً از محصولات مراقبت از پوست و جوانسازی استفاده می‌کنید، بهتر است از جیدرولر نیز کمک بگیرید. سنگ جیدرولر موجب افزایش جذب مواد مغذی موجود در محصولات مراقبتی می‌شود و سرعت درمان مشکلات پوستی و جوانسازی آن را افزایش می‌دهد.

تسکین درد و رفع خستگی پوست با جیدرولر

جیدرولر سنگ یشم خاصیت تسکین دهنده نیز دارد. استفاده از جیدرولر سنگ یشم، به دلیل داشتن خواص آرام بخش، باعث تسکین درد و رفع خستگی پوستی می‌شود. در صورتی که به علت آسیب‌های پوستی از درد رنج میبرید، می‌توانید با راهنمایی و تجویز پزشک خود از ماساژ جیدرولر جهت تسکین درد بهره ببرید.

کاهش چین و چروک پوست با جیدرولر

یکی از آثار مهم جیدرولر تحریک پوست به کلاژن‌سازی بیشتر است. در نتیجه با بهبود کلاژنسازی خطوط ریز و چین و چروک پوست محو می‌شوند.

بهبود تیرگی پوست با جیدرولر

جیدرولر سنگ یشم به دلیل داشتن خواص آنتی‌ اکسیدانی، به بهبود تیرگی پوست کمک می‌کند. با استفاده مکرر و منظم از جیدرولر اصل می‌توانید تیرگی‌های نواحی مختلف پوست را برطرف کنید.

رفع آفتاب‌ سوختگی و لک‌های پوستی با جیدرولر

استفاده از جیدرولر سنگ یشم، باعث رفع آفتاب ‌سوختگی و لک‌های پوستی می‌شود. چون جیدرولر نوعی سنگ است و بطور کلی خنکای ملایمی به پوست منتقل می‌کند.

بهبود علائم آکنه با استفاده از جیدرولر

استفاده از جیدرولر، سبب کاهش علائم آکنه می‌شود. با تحریک خونرسانی، جیدرولر سنگ یشم به کاهش التهابات پوستی کمک می‌کند و سبب بهبود آکنه می‌شود.