میکرونیدلینگ و درمارولر

سوالات رایج در مورد میکرونیدلینگ و درمارولر

 درمارولر چیست و چه فرقی با میکرونیدلینگ دارد؟

درمارولر همان میکرونیدلینگ میباشد که در منزل میتوان ازش استفاده کرد درمارولر یک ماساژور است که روی آن غلتکی با سوزن های بسیار ریز قرار دارد این سوزن ها وقتی روی پوست کشیده میشوند با سوراخ های بسیار ریزی که روی پوست به وجود میاورد؛ باعث تقویت کلاژن و الاستین پوست میشود که همین امر در درمان بسیاری از مشکلات پوستی موثر است.

میکرونیدلینگ برای کدام مشکلات پوستی موثر است؟

درمارولر روشی است که هم برای بدن و هم صورت مورد استفاده قرار میگیرد بسیاری از مشکلات پوست صورت مانند: چین و چروک، لک، پیری پوست، جای جوش، منافذ باز، زخم های عمیق و سطحی و … با میکرونیدلینگ قابل بهبود میباشند. سلولیت، استرچ مارک و اسکار که از بزرگترین مشکلات پوستی بدن میباشند نیز با میکرونیدلینگ خانگی قابل درمان هستند.

مزیت های میکرونیدلینگ

چند مزیت برتر و مهم میکرونیدلینگ به شرح زیر میباشد:

  • مناسب برای انواع پوست
  • کم هزینه و مقرون به صرفه
  • استفاده ی راحت از درمارولر
  • بهبود کلی پوست و جوانسازی
  • مناسب برای تمام نواحی پوست
  • کمک به کلاژن سازی طبیعی پوست
  • بدون عوارض جدی و کاملا ایمن و بی خطر
 چگونه از درمارولر در منزل استفاده کنیم؟

طریقه ی استفاده از درمارولر در منزل کار سختی نمیباشد، تنها کافی است برای رسیدن به نتیجه بهتر نکاتی رعایت شوند.برای اینکه نحوه ی استفاده از درمارولر را یاد بگیرید سعی کردیم اصول استفاده از آن را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم. استفاده از درمارولر به طور کلی 4 مرحله دارد. مرحله اول ضدعفونی کردن درمارولر میباشد. این مرحله از اهمیت بالایی بر خوردار است و باید قبل از هر بار استفاده از دستگاه صورت گیرد. مرحله دوم تمیز کردن پوست است. شما باید اطمینان داشته باشید که پوستتان از هر نوع مواد آرایشی و آلودگی فارق باشد. مرحله سوم رولینگ و انجام کار اصلی است. در این مرحله شما باید در 4 جهت افقی، عمودی، مورب به چپ و مورب به راست درمارولر را روی ناحیه مورد نظرتان حرکت دهید. بین هر جهت 2 دقیقه فاصله بیندازید و دوباره شروع به کار کنید. مرحله چهارم و نهایی تمیز کردن دستگاه درمارولر است. شما باید بعد از استفاده از دستگاه درمارولر، آن را تمیز کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]