خرید گواشا

خرید گواشا

برای محافظت و رسیدگی به پوست خود خرید گواشا یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. امکان دارد پیش از این اسم این محصول را از اطرافیان و یا اینفلوئنسر ها شنیده باشید. اما اطلاعات دقیقی از کاربرد ان نداشته باشید. در ادامه درباره ویژگی های این محصول توضیح می دهیم. گوا (Gua) در زبان چینی به  معنی ضربه زدن یا فشار دادن می باشد و (Sha) به معنی قرمزی است. طبق تحقیقات انجام شده اگر پوست توسط ماساژ قرمز شود باعث بهبود پوست می شود. با استفاده از این محصول می توان به نوعی پوست را تراش داد و لایه برداری کرد.

 چگونه باید از گواشا استفاده کرد؟

  1. پیش از شروع ماساژ با گواشا خود را توسط آب و صابون بشویید تا از تمیز شود.
  2. اگر تمایل داشتید می‌توانید آن را برای چند ساعت در یخچال بگذارید تا اثر بخشی و خنک کنندگی بیشتری هم داشته باشد.
  3. باید پوست خود را توسط یکی از این محصولات مراقبت پوستی و یا سرم های پوست لیز و لغزنده کنید تا از پوست توسط گواشا صورت تحریک نشود.
  4. از قسمت های بیرون زده گواشا باید برای قسمت های فرو رفته صورت استفاده کنید.
  5. قسمت صاف‌تر خود  را در دست بگیرید و از مرکز صورت خود شروع به حرکت کنید و به سمت گونه‌ها ماساژ دهید. این کار باید در چندین خط افقی انجام شود تا کل نواحی پوشش داده شود
  6. سپس، زمانی که ماساژ تمام نواحی صورت تمام شد، در صورت نیاز، روتین مراقبت از پوست روزمره  خود را اجرا کنید.

 

خرید گواشا

ابزار Gua Sha از سنگ‌ های نیمه قیمتی ساخته شده است. انداختن و ضربه دیدن آن می‌تواند به کریستال‌ های موجود در آن آسیب برساند و نتایج کار تغییر کند.
نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این که باید گواشای خود با دقت نگهداری کنید.
می‌توان ان را در مکانی نگهداری کنید که خشک باشد و اسیب نبیند . و می‌توان آن را در یخچال و (یا مینی یخچال آرایشی یوکی) نگهداری کنید تا بیشتری داشته باشد.

خرید گواشا

عوارض گواشا

گواشا باعث کبودی، قرمز یا بنفشی روی پوست می شود. به این دلیل که باعث ترکیدگی می شود. خوب شدن این کبودی ها معمولاً چند روز تا یک هفته به طول می انجامد و در زمان بهبود ، ممکن است حساس شوند. شما می توانید برای تسکین و کمک به کاهش درد و تورم از مسکن هایی مانند ایبوپروفن استفاده کنید. سعی کنید از ناحیه کبود شده محافظت کنید و مراقب باشید که آسیب نبیند. برای کمک به کاهش درد و التهاب می توانید از کمپرس یخ  استفاده کنید. فردی که ماساژور می باشد نباید در طول درمان پوست را زخم کند، اما این خطر وجود دارد که امکان دارد این اتفاق بیفتد. بنابراین ماساژور های گواشا باید همیشه بین درمان ها وسایل خود را ضد عفونی کنند.

گواشا برای چه کسانی مناسب نیست؟

  • افرادی که ترومبوز ورید عمقی دارند
  • کسانی که به راحتی دچار خونریزی می شوند.
  • اشخاصی که زخم، عفونت و تومور دارند.
خرید گواشا