خرید جیدرولر

 خرید جیدرولر

جیدرولر

موثر در حذف سلولیت

یکی از کاربردها یا مزایای درمانی و زیبایی خرید جیدرولر مراقبت از پوست کمک به حذف سلولیت است. ماساژ با جیدرولر موجب افزایش جریان خون در بخش‌های مختلف بدن می‌شود و به کاهش سلولیت و بهبود وضعیت ظاهری پوست کمک می‌کند. سلولیت از جمله شرایط پوستی است که سبب می‌شود پوست ناهموار و متور شود.

برخی از حالت‌های سلولیت سبب تغییر رنگ پوست هم می‌شود. سلولیت علاوه‌بر اینکه خود ظاهری ناخوشایند روی پوست ایجاد می‌کند، منجرب به بروز علائم و آسیب‌های پوستی دیگر نیز می‌شود. از جمله اثرات ناشی از سلولیت می‌توان به چین و چروک در پوست، تورم و ایجاد حساسیت در منطقه آسیب دیده اشاره کرد.

سلولیت معمولا در ناحیه هایی مانند ران، باسن و شکم رخ می‌دهد و ممکن است به دلیل چربی اضافی، خستگی، استرس و یا نبود فعالیت بدنی منظم ایجاد شود. ماساژ با جیدرولر یکی از روش‌های مقابله با این وضعیت است. جیدرولر را می‌توانید برای ماساژ هر قسمت از بدن که دارای سلولیت است استفاده کنید، بدون اینکه نگران عوارض جانبی باشید چراکه جیدرولر یک محصول درمان و مراقبت پوستی غیرتهاجمی است.

کاهش التهابات پوستی با جیدرولر

همانطور که گفته شد جیدرولر یک محصول مراقبت و درمان پوستی است که عملکرد غیرتهاجمی دارد. اما این وسیله ساده می‌تواند سلول‌های پوستی را تحریک کرده و التهابات آن را تسکین دهد.

با استفاده از جیدرولر می‌توانید پوست خود را تحریک کرده و آثار جای جوش، خطوط ریز و چین و چروک را کاهش دهید. همچنین، این وسیله می‌تواند به بهبود جذب محصولات مراقبت از پوست کمک کند.

برای استفاده از JD Roller، ابتدا پوستتان را به طور کامل تمیز کنید و سپس جیدرولر را با حرکات نیمه دایره‌ای و نیمه عمودی، از پایین به بالا و از چپ به راست روی پوست صورت خود حرکت دهید. این وسیله می‌تواند در کاهش التهاب و بهبود سلامت پوست شما موثر باشد، اما قبل از استفاده، بهتر است با پزشک یا متخصص مراقبت از پوست مشورت کنید.

ماساژ صورت و کاهش فشار عضلات و بافت‌ها

یکی دیگر از مزایای درمانی و مراقبتی جیدرولر کمک به کاهش تنش و فشار پوست و همچنین بافت‌های عمیق‌تر است. در طول روز پوست از فشارها و استرس‌های روانی و فیزیکی که در معرض آن‌ها قرار دارید، تاثیر می‌پذیرد. به همین علت افرادی که بیشتر تحت فشارهای عصبی و تنش‌های روانی هستند زودتر پیری پوست را تجربه می‌کنند.

با استفاده از جیدرولر می‌توانید در موقعیت‌های مختلف پوست صورت و بدن خود را ماساژ دهید و فشار‌ها و انقباضات آن را کاهش دهید.

جید رولر ویبراتور