جیدرولر

چه زمانی باید از جیدرولر استفاده کنید؟

شما می‌توانید از جیدرولر ها در هر ساعت وهر زمانی که خواستید استفاده کنید . زمان این کار به خودتان بستگی دارد مثلا از آن در شب یا صبح در کنار کارهای دیگری استفاده کنید که برای رسیدگی به پوست‌تان انجام می‌دهید. اگر صبح‌ها به‌سراغ این وسیله بروید و آن را از داخل فریزر بیرون بیاورید و روی پوست صورتتان بکشید، پف‌ها و خواب‌آلودگی تا حد زیادی از صورت‌تان دور میکند. استفاده از آن در شب‌ها هم به رفع التهاب پوست و ایجاد آرامش بسیار کمک میکند.

عوارض جانبی استفاده از جیدرولر چیست؟

فرقی ندارد که پوستتان چه نوع باشد؛ استفاده روزانه از جیدرولر ها مشکلی ندارد. البته توجه کنید که اگر از این وسیله به‌درستی استفاده نکنید، این امکان هست که باکتری و عفونت را در سطح پوست‌تان پخش کند. جیدرولرها برای مشکلات التهابی پوست مانند اگزما و آکنه روزاسه هم هیچ راه‌حلی ندارند. پس اگر به این مشکلات دچار میباشید، به‌سراغ این رولرها نرید.

جهت بهره گیری بیشتر از ماساژ، میتوان از یک روغن مناسب پوست برای این کار استفاده کنید البته استفاده از روغن مناسب که با پوست شما سازگاری بیشتری دارد  از نکات مهم ماساژ با روغن می باشد. یادتان نرود که بهترین روغن دارای چند ویژگی مهم میباشد:
۱. دارای عطر و اسانس نباشد
۲. خیلی چرب نباشد(ممکن است موجب بروز آکنه و جوش) شود.
۳. حساسیت زا نباشد.
روغن های ماساژ معمولا ویتامین های زیادی دارند که به خوبی پوست می تواند از آنها تغذیه کند.
برای پوست های خشک: روغن جوانه گندم، روغن آفتابگران، روغن گل رز، روغن کنجد مفید می باشد.
برای پوست های چرب: روغن بادام، روغن رزماری، روغن نارگیل، روغن کرچک مفید می باشد.
برای پوست های معمولی: روغن گل یاس، روغن بابونه مفید می باشد.
در کنار این روغن ها حتی می توان با کرم های روز مغذی یا جوان کننده یا ضد چروک یا سرم های تقویت پوست نیز به آرامی ماساژ صورت را انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]