• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
hydrafacial

دستگاه هیدروفیشیال :

فیشیال در واقع یک روش درمانی برای پوست است که به کمک آن منافذ پوست پاکسازی شده و سلول های مرده پوست از بین می روند. فیشیال پوست در چند مرحله بر روی پوست انجام خواهد شد که موجب جوانسازی و تغذیه پوست صورت شده و تمامی مشکلات پوستی را برطرف می سازد. فیشیال صورت پیش از این توسط اپراتورهای آموزش دیده انجام می شد که مراحل مراقب و زیبایی پوست را طولانی تر می کرد اما اخیراً دستگاه های مخصوص چند کاره طراحی شده است که به آن ها دستگاه فیشیال چند کاره گفته می شود و در کلینیک های زیبایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

هیدروفیشیال

دستگاه هیدروفیشیال یک دستگاه هیدرودرم آبریژن اکسیژن رسان است که برای مراقبت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه پاکسازی کامل پوست را انجام داده و در واقع یکی از دستگاه های مراقب و زیبایی محسوب می شود که در کلینیک های زیبایی کاربرد دارد. برای انجام فیشیال پوست حتما باید به متخصص زیبایی مراجعه کنید تا با توجه به نوع و مشکلات پوستی که دارید تعداد جلسات و روش های مناسب جهت فیشیال پوست را به شما معرفی کنند. در نظر داشته باشید جهت انجام فیشیال پوست حتماً به کلینیک های زیبایی معتبر و بهداشتی مراجعه نمایید و از تمیز و استریل بودن قطعات کاربردی دستگاه بر روی پوست خود مطمئن باشید. در ادامه قسمت های مختلف دستگاه فیشیال پوست را به شما معرفی می کنیم.

هیدروفیشیال

روش کار دستگاه هیدروفیشیال :

در قسمت جلوی این دستگاه سه مخزن وجود دارد مخازن A  و B و C. در مخزن اول مایع مخصوص پاکسازی قرار می گیرد   در مخزن دوم می توان مایع مخصوص مرطوب سازی یا جوان سازی پوست را قرار داد. در مخزن آخر یا همان مخزن C می توان مایع مخصوص جهت پاکسازی لوله های داخلی دستگاه قرار داد. در واقع زمانی که قصد دارید داخل دستگاه و لوله های آن را تمیز کنید می توانید از مخزن شماره سه استفاده نمایید. پایین مانیتور دستگاه سه عدد دکمه وجود دارد که اولین دکمه از چپ برای تنظیم جریان آب استفاده می شود، دکمه دوم جهت انتخاب مخزن های دستگاه است که تعیین می کند شما قصد دارید از کدام مخزن استفاده کنید و دکمه آخر جهت تنظیم فشار مکش دستگاه می باشد.

در قسمت پشت دستگاه هیدروفیشیال نیز دو مخزن وجود دارد که یک مخزن برای تولید آب اکسیژنه است. به این معنی که این مخزن یک قطعه مخصوص این دستگاه است زیرا وقتی آب تمیز داخل این مخزن بریزیم هم اکسیژن و هم هیدروژن تولید خواهد کرد. مخزن دوم برای مایع هدر رفته یا همان مایع کثسف دستگاه است که به این مخزن وارد می شود. در قسمت کناری دستگاه هیدروفیشیال یک کلید جهت خاموش و روشن کردن دستگاه تعبیه شده است.

دستگاه هیدروفیشیال ۶ کاره :

دستگاه پاکسازی و جوانساز مدل هیدروفیشیال
جوانسازی هیدروفیشیال

دستگاه هیدروفیشیال معمولاً چند کاره هستند که همزمان چند خدمات را به کاربر ارائه می دهند. که ما در این مطلب دستگاه 6 کاره هیدروفیشیال را به شما معرفی می کنیم.

  • اولین قطعه این دستگاه همان دسته میکرودرم هیدرودرمی دستگاه یا همان میکرودرم آبریژن است.
  • قطعه دوم هم دسته اولتراسونیک دستگاه است که جهت جذب مواد کاربرد دارد.
  • قطعه سوم دسته اتو پوست دستگاه است که جهت لایه برداری و جذب مواد کاربرد دارد.
  • قطعه چهارم دسته آر اف دو قطبی دستگاه است که جهت لیفتینگ و سفت کردن پوست کاربرد دارد.
  • قطعه پنجم دستگاه دسته چکش سرد است که برای رفع قرمزی های پوست استفاده می شود. زمانی که از لیزر و یا روش های مراقبت و زیبایی پوست استفاده کردید که موجب قرمزی پوست شما شد می توان از این قطعه دستگاه جهت رفع قرمزی استفاده نمود.
  • اما قطعه آخر یعنی قطعه ششم دستگاه دسته اکسیژن جت یا همان اسپری پخش مواد دستگاه هیدروفیشیال است که می توان داخل شیشه کوچکی که بر روی این دسته تعبیه شده است اسانس های سفید کننده پوست و یا مرطوب ساز پوست ریخته و استفاده نمود که با فشار شدت بالا کار می کند و موجب می شود مواد به عمق پوست نفوذ کنند و تأثیرات آنی بر پوست داشته باشند.

این قطعات در واقع قسمت های اصلی دستگاه فیشیال پوست است که توسط مانیتور تعبیه شده بر روی این دستگاه می توان هر کدام از قطعات را برای کاربرد موردنظر استفاده نمود و تنظیمات مربوط به آن اعمال شود.

یک نظر

  1. eighd

    merc az site khobeton

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *